Голкіпер «Динамо» vs аматори: серія пенальті на НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 13 Травня, 10:19 1082
Голкіпер «Динамо» vs аматори: серія пенальті на НСК «Олімпійський» | 19-27
11 травня на НСК «Олімпійський» ФК «Динамо» та партнер клубу компанія «Фаворит Спорт» розіграли перші призи.

Руслан Дайянов та Віталій Качан стали переможцями конкурсу пенальтистів, що відбувся у перерві матчу української Прем’єр-ліги «Динамо» - «Зоря». Вболівальники та шанувальники футболу пробивали із 11-метрової позначки діючому наближеному до основи «Динамо» голкіперу Володимиру Маханькову.

Переможці виграли трофейні м’ячі, а інші учасники, Олександр Карабутов та Владислав Дунаєнко, отримали заохочуючі призи від «Фаворит Спорт» та «Динамо».

Враженнями від конкурсу поділився воротар Володимир Маханьков:

«Я вважаю, це дуже гарна ідея, адже вболівальники повинні бути ближче до команди. Хлопці теж не лежать на дивані, для себе грають у футбол. Руслан непогано пробив. Я вгадав кут, але пропустив гол, не бачу трагедії в цьому. Найпозитивніші враження від конкурсу. Я ще не грав на цьому стадіоні, але сподіваюсь, що в найближчому майбутньому вже вийду не в перерві пенальті відбивати, а вже в основному складі киян».

23-річний студент Руслан Дайянов каже, що вболіває за «Динамо» і робить ставки на «Фаворит Спорт». Участь у конкурсі пенальтистів не випадкова:

«Подзвонили з «Фаворит Спорт» і сказали, що можу пробити пенальті воротарю «Динамо». Класно - пробив, забив, виграв сувенір. Коли пробивав, дивився вправо, а вдарив вліво. Перший раз не вийшло, а з другої спроби вдалося реалізувати пенальті».