Голкіпер «Динамо» vs аматори: серія пенальті на НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 13 Травня, 10:19 975
Голкіпер «Динамо» vs аматори: серія пенальті на НСК «Олімпійський»
11 травня на НСК «Олімпійський» ФК «Динамо» та партнер клубу компанія «Фаворит Спорт» розіграли перші призи.

Руслан Дайянов та Віталій Качан стали переможцями конкурсу пенальтистів, що відбувся у перерві матчу української Прем’єр-ліги «Динамо» - «Зоря». Вболівальники та шанувальники футболу пробивали із 11-метрової позначки діючому наближеному до основи «Динамо» голкіперу Володимиру Маханькову.

Переможці виграли трофейні м’ячі, а інші учасники, Олександр Карабутов та Владислав Дунаєнко, отримали заохочуючі призи від «Фаворит Спорт» та «Динамо».

Враженнями від конкурсу поділився воротар Володимир Маханьков:

«Я вважаю, це дуже гарна ідея, адже вболівальники повинні бути ближче до команди. Хлопці теж не лежать на дивані, для себе грають у футбол. Руслан непогано пробив. Я вгадав кут, але пропустив гол, не бачу трагедії в цьому. Найпозитивніші враження від конкурсу. Я ще не грав на цьому стадіоні, але сподіваюсь, що в найближчому майбутньому вже вийду не в перерві пенальті відбивати, а вже в основному складі киян».

23-річний студент Руслан Дайянов каже, що вболіває за «Динамо» і робить ставки на «Фаворит Спорт». Участь у конкурсі пенальтистів не випадкова:

«Подзвонили з «Фаворит Спорт» і сказали, що можу пробити пенальті воротарю «Динамо». Класно - пробив, забив, виграв сувенір. Коли пробивав, дивився вправо, а вдарив вліво. Перший раз не вийшло, а з другої спроби вдалося реалізувати пенальті».