Ігор Циганик: «У цьому сезоні «Динамо» перемагало в матчах, де не повинно було, і навпаки»

Динамо Київ 13 Травня, 22:59 1274
Ігор Циганик: «У цьому сезоні «Динамо» перемагало в матчах, де не повинно було, і навпаки»
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик поділився своєю думкою про матч 28-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і «Зорею» (1:1).
«Я не згоден із твердженням, що результат залишається, а гра забувається. Це загальна фраза. Якщо брати конкретні матчі, то я хочу сказати, що мені «Динамо» сподобалося у поєдинку проти «Зорі». Можна сказати, що «Зоря» «відскочила».
У цьому сезоні у динамівців були матчі, які вони не повинні були вигравати, але вигравали. А в матчах, в яких повинні були перемагати, не перемагали. Немає запасу міцності та спокою.
Забий Русин свої два м'ячі, і все було б в порядку. Але, з іншого боку, Русин двічі відзначився у двох останніх матчах. Хто ще може таким похвалитися? Я солідарний з Олександром Хацкевичем в тому, що форвард повинен забивати, але у форварда й повинна бути впевненість, щоб грати.
За останні кілька поєдинків «Динамо» зіграло найбільш гостро. Поява нападника зіграла свою роль. Будь-якого класу форвард у складі, це все одно краще, ніж грати взагалі без нього», - зазначив Циганик в ефірі програми «Профутбол» на каналі «2+2».