Яя Туре в «Динамо»? Ігор Циганик пояснив, наскільки це можливо

Динамо Київ 14 Травня, 19:22 2258
Яя Туре в «Динамо»? Ігор Циганик пояснив, наскільки це можливо Фото: ФК Динамо
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик прокоментував чутки про можливий перехід екс-зірки «Барселони» та «Манчестер Сіті» Яя Туре в «Динамо».
«Слова Яя Туре – це більше бажання, аніж реальність. Футболістам у такому віці дуже складно повертати форму. Коли вони у формі, то можуть грати дуже довго. А коли ти припиняєш грати, то після тривалої паузи повернути форму дуже складно.

Яскравий приклад Гусєва, при всій повазі до Олега Анатолійовича. Він дуже хороший футболіст. Але йому повернутися в основний склад київського Динамо було дуже складно. М’язи втрачають свою еластичність.
Яя Туре може й хотів би повернутися у великий футбол. Гру він розуміє, швидкості йому б вистачило, але фізичні дані не дозволяють. Постояти в центрі поля в Динамо, віддати пас теж може. Але грати?

При всій повазі до цього футболіста… Він дійсно був одним із найлегендарніших африканських гравців, але роки беруть своє. Напевно, і Роналдінью можна повернути у футбол, і Рівалдо. Голови їм вистачить. І штрафний виконати зможуть. Але щоб грати… Ні!», – сказав Циганик в ефірі «Циганик LIVE» на FootballHub.