Ігор Циганик розповів про майбутнє Олександра Хацкевича в «Динамо»

Динамо Київ 15 Травня, 21:24 3513
Ігор Циганик розповів про майбутнє Олександра Хацкевича в «Динамо» | 19-27
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик поділився своїми думками про перспективи головного тренера київського «Динамо» Олександра Хацкевича.
«Як сказав Хацкевич, у нього контракт закінчується наприкінці сезону. Напевно, тоді ж і буде підведений певний підсумок його роботи на посаді наставника команди. Після чого буде прийнято рішення про його майбутнє.

Зараз не головне питання: залишиться чи не залишиться Хацкевич. Хацкевич визначив певний вектор у розвитку «Динамо». У цьому напрямку команда працює певний період часу. Він полягає в тому, щоб зробити ставку на молодих футболістів і створити з них команду, яка буде давати результат. Робота в цьому напрямку зумовила певні проблеми з точки зору отримання результату вже зараз.

Виходячи з цього, вже керівництво клубу має визначитися, яким вони бачать шлях розвитку «Динамо». З тієї ситуації, яку я спостерігаю зараз, вони підтримують цю стратегію розвитку команди і готові почекати. Тим більше що фрагментарно в цьому сезоні команда демонструвала футбол досить високої якості. Як, наприклад, в матчі чемпіонату проти «Шахтаря» в Харкові.

Так, поки немає стабільності. Головне питання до керівництва «Динамо: чи вірить воно, що Хацкевич може вивести команду на наступний рівень. Мені здається, що це питання буде головним на зустрічі тренера і президента. Якщо тренер переконає президента, що йому це під силу, то з ним співпраця буде продовжена.

Але зараз про це говорити немає сенсу. Ще чотири матчі в чемпіонаті. Потрібно гідно дограти чемпіонат. Не думаю, що керівництво «Динамо» піде на зміну вектора. Оскільки це означало б перекреслити все, що було зроблено. Крім того, через рік «Динамо», можливо, буде мати перевагу перед «Шахтарем», який також омолоджує склад, і чиї лідери - Тайсон і Марлос - не молодіють», - сказав Циганик в ефірі програми «Циганик LIVE».