Вболівальники вінницької «Ниви» побили арбітра прямо на полі

Футбол України 15 Травня, 22:31 2081
Вболівальники вінницької «Ниви» побили арбітра прямо на полі | 19-27
Матч перенесеного туру Другої ліги між вінницькою «Нивою» та житомирським «Поліссям» завершився великою бійкою.

Після фінального свистка на поле вибігли уболівальники вінничан у складі мінімум шести осіб і всі разом почали бити головного арбітра зустрічі Дениса Рєзнікова. У конфлікт довелося втрутитися поліції, яка зупинила побиття і пов'язала кількох джентльменів.

Вже після того, як конфлікт був погашений, у бік підтрибунних приміщень вирушила ще одна група вболівальників, а також поліцейські. Лише через кордон рефері вдалося пробитися в бік роздягалень.

Матч «Нива» - «Полісся» завершився перемогою гостей 2:1 з вирішальним голом на 90+2 хвилині. Найбільші претензії до арбітра у глядачів могли виникнути за пенальті, призначений у ворота вінничан на 53 хвилині.