15/05/2019 22:31 1030

Вболівальники вінницької «Ниви» побили арбітра прямо на полі

Матч перенесеного туру Другої ліги між вінницькою «Нивою» та житомирським «Поліссям» завершився великою бійкою.

Після фінального свистка на поле вибігли уболівальники вінничан у складі мінімум шести осіб і всі разом почали бити головного арбітра зустрічі Дениса Рєзнікова. У конфлікт довелося втрутитися поліції, яка зупинила побиття і пов'язала кількох джентльменів.

Вже після того, як конфлікт був погашений, у бік підтрибунних приміщень вирушила ще одна група вболівальників, а також поліцейські. Лише через кордон рефері вдалося пробитися в бік роздягалень.

Матч «Нива» - «Полісся» завершився перемогою гостей 2:1 з вирішальним голом на 90+2 хвилині. Найбільші претензії до арбітра у глядачів могли виникнути за пенальті, призначений у ворота вінничан на 53 хвилині.