U-20: друга нічия юнацької збірної України перед стартом на чемпіонаті світу

Футбол України 18 Травня, 21:30 805
U-20: друга нічия юнацької збірної України перед стартом на чемпіонаті світу | 19-27
У рамках підготовки до чемпіонату світу 2019 року (U-20), що проходитиме в Польщі з 23 травня по 15 червня, юнацька збірна України провела в Києві товариський матч проти команди ПАР.

Для підопічних Олександра Петракова спаринг проти південноафриканців став другим і останнім напередодні від'їзду на чемпіонат світу в Польщі, де суперниками українців будуть збірні США, Катару та Нігерії. До цього 14 травня синьо-жовті провели контрольну гру проти ковалівського «Колосу», яка завершилася внічию (1:1).

У товариському поєдинку проти південноафриканської збірної українці могли спроектувати свій матч проти Нігерїї, з якою вони зустрінуться на мундіалі 30 травня.

До заявки на гру з ПАР Олександр Петраков включив 20-х гравців. На жаль, не зможе зіграти в Польщі захисник київського «Динамо» Віталій Миколенко. Через травму задньої поверхні стегна він змушений пропустити світову першість. Замість нього тренерський штаб нашої команди запросив захисника «Калуша» Олега Веремієнка. Крім того, уже в Польші до збірної приєднається голкіпер «Леганеса» Андрій Лунін, команда якого сьогодні грала в чемпіонаті Іспанії проти «Уески».

Поєдинок, який проходив на НТК ім. В. Баннікова, обидві команди почали у жвавому темпі, внаслідок чого вже в дебюті один із гравців збірної ПАР залишив поле через травму. Українці в першому таймі створювали більше небезпеки біля воріт суперника. Особливою активністю відзначився Георгій Цітаішвілі, в якого була нагода забити м'яч. Трохи удачі в одному з епізодів не вистачило й Супрязі.

Після перерви господарі зробили кілька замін, і поки українці перелаштовувалися, гості заробили пенальті після серії помилок біля свого штрафного. Однако героєм епізоду став голкіпер «Динамо» Владислав Кучерук, який вийшов на полі у другому таймі і парирував пенальті.

Українці вже за шість хвилин потому повели в рахунку. Свій шанс після одинадцятиметрового вони не втратили. Гравці ПАР порушили правила у штрафному майданчику проти Цітаішвілі, і Корнієнко був точним з пенальті— 1:0.

Втім, втримати свою перевагу українці не зуміли. Гравці ПАР додали у швидкості і змусили господарів помилитися на 66-й хвилині. Після цього південноафриканці ще кілька разів небезпечно атакували ворота українців, але Олександр Кучерук врятував господарів. У підсумку нічия в Києві — 1:1.

Після підготовки в Україні 20 травня о 12.45 синьо-жовті візьмуть курс на Краків. Далі на них чекає переїзд до міста Бельско-Бяла, де українців очікує перший матч группового турніру проти команди США, який відбудеться 24 травня. 27 травня Україну чекає зустріч зі збірною Катару. 30 травня суперником синьо-жовтих стане команда Нігерії. До 1/8 фіналу вийдуть перші дві команди кожної з шести груп та чотири кращі збірні, що посядуть треті місця.

Україна (U-20) — ПАР (U-20) — 1:1 (0:0)

Голи: Корнієнко (53, з пенальті) — Кодісанг (66).

Україна: Різник (Кучерук, 46), Бондар, Попов, Цітаішвілі (Кащук, 63), Хахльов (Дришлюк, 73), Корнієнко, Булеца (Сікан, 63), Супряга (Устименко, 63), Бескоровайний (Снурніцин, 46), Конопля (Сафронов, 46), Мусолітін (Чех, 46).

ПАР: Кубека, Пхева (Блом, 80), Абрахамс (Гсаба, 80), Лешабела (Апполліс, 70), Мкхума, Мкхізе, Модіз, Філліпс, Моньян (Тетхані, 9), Купе, Фостер (Кодісан, 65).