​Сергій Ребров у товариському матчі зіграв за збірну... Угорщини

Світовий футбол 19 Травня, 15:05 1756
​Сергій Ребров у товариському матчі зіграв за збірну... Угорщини | 19-27 Фото: fradi.hu
Головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров вийшов на поле у футболці збірної Угорщини в матчі ветеранів цієї команди проти збірної UEFA MIP.

Український наставник Ференцвароша Сергій Ребров взяв участь у товариському поєдинку між збірною ветеранів Угорщини і командою учасників освітньої програми UEFA MIP. (Спеціальна програма УЄФА, що допомагає екс-футболістам різних збірних у працевлаштуванні після закінчення кар'єри).

Товариський матч проходив у Будапешті на невеликому стадіоні TVE. У збірній Угорщини було багато колишніх гравців Ференцвароша, проте українське посилення їм не завадило.


38-річний півзахисник Тамаш Хайналь досі грає у Ференцвароші, але вже бере участь у програмі UEFA MIP. Він сказав, що поява Сергія Реброва на полі стала для всіх приємним сюрпризом.

«Ребров був запрошений на цей матчу в якості гостя. Але перед початком поєдинку Сергій підійшов до мене і запитав, чи можна йому вийти на поле. Я поговорив з гравцями обох команд і вони не стали заперечувати. Наш тренер вибрав футболку збірної Угорщини і більшу частину часу відіграв у ній. Однак у другому таймі він символічно перейшов зі мною в команду УЄФА. Мені здалося, що Сергій Ребров залишився дуже задоволений, як втім і всі інші учасники матчу», — поділився своїми враженнями Хайналь.


Залишається додати, що сам поєдинок завершився перемогою збірної ветеранів Угорщини з рахунком 8:5.