Асист Яремчука допоміг «Генту» обіграти «Андерлехт»

Світовий футбол 19 Травня, 21:42 753
Асист Яремчука допоміг «Генту» обіграти «Андерлехт» | 19-27
У заключному турі вирішальної частини чемпіонату Бельгії «Гент» футболістів національної збірної України Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна приймав на власному полі «Андерлехт».

Пластун з’явився на полі з перших хвилин та відіграв до фінального свистка. Яремчук вийшов на заміну на 29-й хвилині, а на 78-й відзначився вирішальним гольовим пасом на партнера, який і приніс перемогу господарям із рахунком 2:1. Роман Безус вийшов на поле на 89-й хвилині.

Із 35-ма очками «Гент» фінішував на п’ятому місці у фінальній шістці команд.

Ігор Пластун провів за «Гент» у цьому сезоні 26 матчів, в яких відзначився двома гольовими пасами.

Роман Яремчук зіграв 45 поєдинків, забив 12 м’ячів та віддав чотири результативні передачі.

На рахунку Романа Безуса в сезоні-2018/2019 36 зустрічей у складі «Сент-Трюйдена» та «Гента», п’ять забитих м’ячів і три результативні передачі.