Світовий футбол 19 Травня, 22:37 653
Морозюк допоміг «Різеспору» здобути нічию у чемпіонаті Туреччини – українець отримав середній бал | 19-27
Відбувся матч 33 туру чемпіонату Туреччини, де «Аланьяспор» зустрічався з «Різеспором».

Турецька Суперліга. 33 тур

Аланьяспор – Різеспор – 1:1

Голи: Сіссе, 12 – 64, Мурікі, 64 (пен)

У 33 турі чемпіонату Туреччини Аланьяспор приймав Різеспор. У складі гостей на поле з перших хвилин вийшов український захисник Микола Морозюк. На 89-ій хвилині футболіста замінили.

На початку першого тайму господарі поля вийшли вперед, цей результат тримався до 64-ї хвилини, поки рахунок з пенальті не зрівняв Мурікі. Микола Морозюк результативними діями не відзначався. Українець отримав від статистичного порталу SofaScore середню оцінку в команді – 7.0.

До слова, за тур до закінчення чемпіонату Туреччини команда українця посідає 9 сходинку у турнірній таблиці та вже не претендує на зону Ліги Європи.