Розпочинається конкурсний набір до ДЮФШ «Динамо»

Динамо Київ 21 Травня, 12:44 1124
Розпочинається конкурсний набір до ДЮФШ «Динамо»
До уваги дітей та їхніх батьків!

У суботу, 25 травня, відбудеться перегляд та конкурсний набір дітей до академічної групи 2006-го року народження (U-13) для навчання у ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського. «Динамо» чекає на дітей об 11.30 біля воріт дитячо-юнацької бази «Динамо» на Нивках (вулиця Салютна, 35, телефони: (044) 597-02-04, (044) 597-02-07).

А у вівторок, 4-го червня, чекаємо для перегляду та зарахування до академічних груп юних футболістів 2004-го та 2005-го років народження. Початок о 12.00.

ДЮФШ «Динамо» запрошує дітей, які бажають навчатися футболу й у майбутньому стати професійним футболістом з усіх міст і областей України. Ті, кого зарахують, безкоштовно проживатимуть та харчуватимуться на клубній дитячій навчально-тренувальній базі на Нивках, а навчатимуться у спортивному спецкласі загальноосвітньої школи #175.

При собі необхідно мати спортивну форму та взуття, оригінал свідоцтва про народження та медичну довідку.

При наборі буде проводитися тестування. Перевага віддаватиметься юнакам, які вже мають футбольну підготовку та певний рівень спортивної освіти, зокрема, брали участь у першості України ДЮФЛ у вищій та першій лігах, грали у чемпіонатах області, району та навчалися у спеціалізованих ДЮСШ.

Звертаємо вашу увагу на те, що навчання у ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського БЕЗКОШТОВНЕ.

Не проґавте свій шанс стати частинкою улюбленого клубу! Приходьте, працюйте, найкращі з вас будуть зараховані до футбольної школи «Динамо»!