«Шахтар» - «Динамо»: прогноз і ставка Вадима Скічка

Футбол України 22 Травня, 11:12 791
«Шахтар» - «Динамо»: прогноз і ставка Вадима Скічка | 19-27
​Останнє цього сезону українське класичне не вирішує взагалі нічого. Крім престижу суперникам нема за що змагатися – «Шахтар» зробив золотий дубль, «Динамо» нікуди з другого місця не подінеться.

За таких умов більше мотивації має бути у киян, вважає постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко.

Пам’ятаєте, Хацкевича колись вважали експертом стосовно матчів з «Шахтарем». Так дійсно було, проте у трьох попередніх всеукраїнських дербі «Біло-сині» не перемагали. Щоправда, у цих трьох поспіль матчах «Динамо» двічі зіграло внічию у основний час, а ще одного разу поступилося тільки через божевільний гол Коваленка у доданий до другого тайму час.
Втім «Гірники» забрали собі чемпіонат і Кубок України, тому майбутня зустріч у Харкові не матиме жодного турнірного підґрунтя. Хоча на цей матч «Шахтар» вперше вийде як найтитулованіший клуб часів незалежної України. Цей факт мав би неабияк роздратувати гостей.

Через це, а ще через старі «борги» я гадаю, що «Динамо» по-справжньому має битися за результат у середу. Нехай це нічого глобально не змінить, але для «Біло-синіх» перемога могла би стати хоч якоюсь втіхою на тлі невдалого сезону. Циганков нині у феноменальній формі, тому це теж аргумент на користь киян. Натомість у «Гірників» точно не зіграють Степаненко та Ісмаїлі, а це значне послаблення оборони. Безумовно, «Шахтар» фаворит матчу, але я наважуся на більш емоційний, ніж раціональний, прогноз.