Бурда назвав ключовий епізод, що вплинув на хід матчу «Шахтар» - «Динамо»

Динамо Київ 22 Травня, 23:23 2391
Бурда назвав ключовий епізод, що вплинув на хід матчу «Шахтар» - «Динамо»  | 19-27
Оборонець київського «Динамо» Микита Бурда прокоментував результат поєдинку 30-го туру Прем'єр-ліги проти донецького «Шахтаря» (1:1).
«Можна сказати, що гра була нічийною. Моменти були в обох команд. Намагалися виграти, та десь не вийшло.

Хотіли виграти, нас надламало це вилучення (Шабанова в кінці першого тайму – прим. ред.). Було важко до їхнього вилучення, не вдалося втримати рахунок. У рівних складах було вже легше, можна було вигравати цю гру.

Не знаю з чим пов'язана така кількість жовтих карток. Це й призвело до вилучень. У першому таймі на фланзі Циганков отримав жовту, за що її там було давати? Шабанов теж другу отримав у центрі поля.

У планах виграти ігри, що залишилися, і готуватися до наступного сезону, з новими силами виграти чемпіонат», – наводить слова Бурди Трибуна.

Відзначимо, що «Шахтар» і «Динамо» зіграли внічию 1:1. Голами відзначилися Тете та Віктор Циганков відповідно.