Ігор Суркіс – про кредит довіри, становлення команди і гарантії здобуття титулів

Світовий футбол 24 Травня, 17:34 1892
Ігор Суркіс – про кредит довіри, становлення команди і гарантії здобуття титулів
Після нічиєї 2:2 з «Шахтарем» у рамках 25 туру юнацького чемпіонату України президент ФК «Динамо» (Київ) не став уникати незручних запитань і відповів на запитання журналістів, зокрема про подальшу тренерську долю Олександра Хацкевича.

— Не вірте в ці чутки. Я ні з ким не вів переговорів. Після закінчення контракту ми будемо говорити із Олександром Миколайовичем. Після цього буде прийнято рішення. Я не говорю, що він залишиться чи йде. Потрібно зустрітися і зрозуміти, на які завдання налаштований тренер із турнірної точки зору. Це потрапляння в груповий етап ЛЧ та повернення в Київ золотих медалей та кубку. Якщо він мене переконає, що це можна буде зробити, то я буду розглядати можливість продовження співпраці. Так він працював із молоддю, потрапив у надскладні умови, де випала половина команди. В тому ж матчі із «Шахтарем» у нас не грали як мінімум 5 гравців основного складу.
Бєсєдін вісім місяців не грав у футбол. Добре, що обійшлося без надривів після його повернення на поле. Артемові було дуже важко грати.

В нас є ще один молодий форвард, в якого я дуже вірю, - це Назарій Русин, так як і в Шапаренка. Так, бувають і спади, але якби всі були здорові, то в нас була б бойова команда, яка вже сьогодні ставити перед собою великі завдання. В деяких лініях потрібне підсилення, але я, як президент клубу, і вболівальники, повинні чітко знати, що в наступному сезоні ми будемо боротися і повертати собі титули. Становлення команди за два роки, які проробив Хацкевич, вже відбулося. Більшого кредиту довіри я не давав нікому, ви це прекрасно знаєте. Тому, будемо зустрічатися і розмовляти.