Суркіс: «Хто сьогодні керує ФФУ? Палкін, чи Костюченко зі своїм начальником?»

Динамо Київ 24 Травня, 22:30 1297
Суркіс: «Хто сьогодні керує ФФУ? Палкін, чи Костюченко зі своїм начальником?»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував ситуацію з проведенням фіналів ДЮФЛ України вікових категорій U-15 і U-16.

«До мене звертався Іщенко, чи можливо надати для цих ігор стадіон Динамо. Я переговорив з директором нашого стадіону, який стежить за нашим полем. Він сказав, що немає ніяких проблем в червні надати наш газон для цих ігор. Чому вони цього не роблять? Вони, напевно, не люблять футбол, перш за все. Вони не люблять уболівальників. Для них футбол це засіб, засіб для чого – я не розумію.

Наскільки я розумію, цим керує Костюченко. Він працював в структурі київського Динамо, і у нього були одні конфлікти з уболівальниками та іншими персонажами. Якби зараз був комсомол, я б йому порадив піти на комсомольську роботу, там він би добре справлявся.

Давайте міркувати логічно. Інфраструктура, стадіон, роздягальні, хлопці молоді виходять на арену імені Валерія Васильовича Лобановського, і їхні батьки. Це зрозуміло ж, хто б не потрапив, а ми ж сьогодні не знаємо, чи гратиме «Динамо» в фіналі, чи не гратиме.

Посилаються на те, що Костюченко повинен це питання узгодити з Палкіним. Мені смішно. Якщо він повинен це узгодити з Палкіним, так хто сьогодні керує Федерацією футболу? Палкін чи Костюченко разом зі своїм начальником? Тому ми принципові в цій позиції. Ми надали всю свою інфраструктуру. Вважаємо, що ці матчі мають відбутися на стадіоні, якщо не Динамо, то Оболоні, якщо у них є можливість платити за газон на Оболоні.

Це смішно. Коли прийдуть глядачі, сядуть в комфортних умовах або будуть стояти в Щасливому, де немає інфраструктури, нічого немає. Іщенко правильно відповів на це питання, я думаю, що вони звернуть на це увагу, інакше ми будемо дуже голосно з цього питання шуміти, я б так сказав.

Я їм рекомендую, щоб вони переглянули своє рішення. Прийняли можливість, раз турнір проходить у Києві, а не в Запоріжжі, де в минулому році, до речі, не було чим годувати дітей, половина наших дітей отруєних поверталася, а харчування таке, що сором і ганьба. Вони економлять на дітях, а ці ж діти грають за всі їхні збірні. Я з цих питань вже дав команду своїм всім тренерам. Ми гравців до збірних будемо відпускати тільки в регламентований період. Тобто, як належить за регламентом ФІФА і УЄФА. Ні на день більше, ні на день раніше, раз вони так відносяться до своїх же футболістів, які захищають честь нашої країни. Так би я коротко описав цю ситуацію», – сказав Суркіс для YouTube-каналу Динамо.