Світовий футбол 25 Травня, 10:11 759
Рибалка відзначився дублем у ворота «Галатасарая» і став найкращим гравцем поєдинку | 19-27
Півзахисник «Сівасспора» Сергій Рибалка відзначився дублем у матчі останнього туру чемпіонату Туреччини проти «Галатасарая».

Туреччина. Суперліга, 34 тур

Сівасспор – Галатасарай – 4:3

Голи: Рибалка, 43, 77, Арслан, 45+1, Коне, 80 – Ліннес, 2, Челік, 34, 82

Сівасспор у рамках останнього туру Суперліги приймав Галатасарай, який туром раніше оформив чемпіонство. Українець Сергій Рибалка вийшов зі стартових хвилин і скоротив відставання під кінець тайму.

У другому таймі рахунок довгий час тримався 2:2, поки Рибалка не вивів свою команду вперед.

Коне зробив перевагу господарів впевненою, але Челік також зміг оформити дубль. У підсумку Сівасспор здобув перемогу з рахунком 4:3.

Команда Сергія Рибалки фінішувала на 11 позиції чемпіонату Туреччини, набравши 41 очко.

SofaScore оцінив українця у 8,6. Це найвищий бал серед усіх гравців поєдинку.