Кваліфікація до ЛЧ 19/20. З ким може зіграти «Динамо»?

Динамо Київ 25 Травня, 21:53 3812
Кваліфікація до ЛЧ 19/20. З ким може зіграти «Динамо»?
Київське «Динамо» свій майбутній шлях у Лізі чемпіонів розпочне із третього раунду кваліфікації.

Кияни потрапляють до групи не чемпіонів. Однак команда Олександра Хацкевича буде сіяною завдяки непоганому клубному рейтингу УЄФА (на даний момент – 65.000).

Разом із київським «Динамо» сіяними будуть: «Порту», «Ліон» та «Базель». Потенційними суперниками у третій кваліфікації є «Олімпіакос», «Брюгге» та ПСВ. Четвертим опонентом, який міг бути можливим для киян, стане російська команда, що займе третє місце («Краснодар»). Та оскільки УЄФА розводить українські та російські клуби, то такий варіант є нереальним.

Щоправда варто наголосити, що і «Олімпіакос», і «Брюгге», і ПСВ починають свій шлях до групового етапу Ліги Чемпіонів ще із другого раунду кваліфікації. Тому їх попередньо можуть вибити із розіграшу «Вікторія» Плзень, «Істанбул» та ЛАСК.

У разі виходу «Динамо» до плей-оф кваліфікації та перемог у попередніх раундах «Базеля» та «Ліона» саме хтось із цих команд може бути суперником киян. Щоправда, є один нюанс, пов’язаний із фіналом Ліги Європи. В разі перемоги «Челсі», який і так гарантував собі місце в груповому етапі ЛЧ, пряма путівка в групу перейде до третьої команди із п’ятої футбольної асоціації, тобто дістанеться «Ліону». В такому разі місце французів серед ймовірних суперників «Динамо» займе команда-переможець попереднього етапу із найвищим рейтингом – »Олімпіакос» (44.000), «Брюгге» (39.500) або ПСВ (37.000).

Якщо ж «Динамо» вдасться подолати обидва раунди відбору, то кияни при жеребкуванні групового етапу опиняться у третьому кошику.