«Динамо» - «Львів»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 26 Травня, 16:17 2727
«Динамо» - «Львів»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ | 19-27
До вашої уваги стартові склади, текстова та онлайн-трансляція матчу 31-го туру УПЛ між «Динамо» та ФК «Львів».

«Динамо»: 1. Бущан - 94. Кенджора, 26. Бурда, 46. Алібеков, 17. Сідклей - 8. Шепелєв, 45. Смирний, 10. Шапаренко, 14. Де Пена - 43. Русин, 41. Бесєдін

Запасні: 72. Рудько, 5. Сидорчук, 16. Миколенко, 19. Гармаш, 21. Кравченко, 99. ДуелуНД

«Львів»: 31. Бандура - 67. Парамонов, 3. Адамюк, 33. Борзенко, 5. Приймак - 13. Насонов, 97. Шина, 74. Мартан, 6. Педро, 16. Альваро - 9. Бруно

Запасні: 23. Сарнавський, 20. Брама, 32. Вісенте, 55. Пентелейчук, 17. Хімчак, 4. Кадина, 10. Ліпе

Онлайн-трансляцію можна буде переглянути за даним посиланням.

Текстова трансляція розпочнеться на цій же сторінці одразу зі стартом поєдинку о 17:00.

1. Матч розпочався!

3. Команди спокійно почали гру, без моментів.

5. Динамо активніше грає, але без поспіху і Львів без проблем відбивається.

10. Львів останні пару хвилин огризнувся, гості провели пару непоганих атак по флангу, але знову ж без моментів.

13. Позаду майже третина тайму, команди на двох не нанесли жодного удару.

14. Кутовий заробив Русин.

15. Два моменти за одну хвилину. Спочатку Бєсєдін пробивав у майже порожні ворота, однак захисник з порожніх воріт вибив. У контратаці Бруно завдав удару у ближній кут, Бущан перевів мяч на кутовий.

16. ГОЛ. Альваро з 10 метрів пробив у ближній кут. Бущан не врятував.. 0-1.

17. Де Пена пробив повз ворота.

20. Щось зовсім дивне коїться з нагим захистом. Бруно вийшов майже віч на віч з Бущаном, пробив у верхній кут, однак пробив невдало і Георгій перевів мяч на кутовий.

23. Альваро в офсайді.

25. Сідклей потрапив в офсайд.

27. Заміна у складі Динамо: Миколенко вийшов замість Сідклея.

28. Шапаренко потужно пробив за 20 метрів, трішки не влучно.

32. Момент у Львова. Альваро з 12 метрів пробив повз ворота.

36. Борзенко отримав жовту картку.

40. Смирний гостро прострілив до штрафного, але там нікого з наших не було.

41. Альваро з меж штрафного пробив у кут, Бущан на місці.

43. ШЕПЕЛЄВ! Володимир пробив з-за меж штрафного, Бандура рятує.

ВСЕ! Перерва. Львів попереду 1-0. Гол на рахунку Альваро. Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався!

47. У перерві Хацкевич випустив Сидорчука, а пішов відпочивати Смирний.

51. МОМЕНТ! Бєсєдні головою з 10 метрів пробив у поперечину!

52. Кутовий заробили гості.

53. Відбились кияни і почали свою атаку.

55. Сидорчука збили у центрі поля.

57. Пауза в грі, гравцю Львова надають допомогу.

59. Жовту картку отримав Шапаренко.

63. Дуелунд вийшов замість Шапаренка.

66. Русин фолить в атаці.

68. Показали нам Вербича, який сидить на трибуні. Його дуже не вистачає.

71. До кінця матчу 20 хвилин, гравці Динамо наче й стараються, але нічого в атаці не виходить.

74. Пауза в грі, Альваро отримав мячем в район сонячного слпетіння.

77. ГОООООЛ! Де Пена віддав передачу на Бєсєдіна, який головою пробив прямо в кут! 1-1!

79. Шепелєв увірвався до штрафного, але пробити йому не дали.

84. Шепелєв пробив з 10 метрів, Бандура рятує Львів.

85. ГОООООООООООООООЛ! Де Пена подав з кутового, а Микита Бурда забиває головою цвях у верхній кут!!! 2-1!!

87. Дуже гострий штрафний заробили гості. Буде прямий удар.

88. Пробив Педро у стінку. Буде кутовий тепер.

ВСЕ!! 2-1 ПЕРЕМОГА!!