«Динамо» забиває два м'ячі за вісім хвилин і вириває перемогу у «Львова»

Динамо Київ 26 Травня, 19:06 1812
«Динамо» забиває два м'ячі за вісім хвилин і вириває перемогу у «Львова» | 19-27
У матчі 31-го туру УПЛ кияни вдома переграли гостей зі Львова - 2:1.

Зі стартових хвилин кияни заволоділи ініціативою і гостям було важко перебратися навіть на чужу половину поля. На 15-ій хвилині створило перший небезпечний момент - Бєсєдін вийшов один на один із кіпером, розкачав його і пробив, але захисник виніс м'яч із пустих воріт.

На 17-ій хвилині гості вийшли вперед. Альваро переграв Сідклея і відправив м'яч у ближній кут - Бущан не виручив. Через 12 хвилин Олександр Хацкевич змінив бразильця на Миколенка.

До перерви кияни мали лише два закцентовані удари у виконанні Де Пени та Смирного. До того ж, Бущан парирував удар з гострого кута під завершення першої половини гри.

В перерві Смирного замінив Сидорчук.

На початку другого тайму кияни знову притиснули гостей до воріт. В одному із епізодів Бєсєдін, після навісу з флангу, влучив у поперечину. Після цього моменту ми не побачили небезпечних епізодів біля воріт гостей, окрім гольового: на 77-ій хвилині Бєсєдін із навісу Де Пени забиває такий потрібний м'яч - 1:1.

Починаючи із хвилини 50-ії львівські бразильці намагалися затягувати час, падаючи від найменшого дотику чи навіть без нього. Звісно, арбітр на таку поведінку не реагував, хоча, моментами, напрошувалась жовта за симуляцію. Якби гості грали так, як в першому таймі, киянам було б набагато складніше.

На 65-ій хвилині Шапаренка замінив Дуелунд.

На 80-ій хвилині Кадим'ян замінив Шину.

Кияни не зупинялися і дотиснули суперника. На 86-ій хвилині з подачі кутового Де Пени Бурда головою вколотив м'яч у сітку воріт. 2:1

За кілька хвилин по тому Бурда «привіз» небезпечний штрафний. Після його пробиття гості заробили кутовий під час розіграшу якого Бурда виніс м'яч з лінії воріт.

В доданий арбітром час Русин міг забивати третій гол, але не переграв голкіпера - 2:1.

«Динамо» - ФК «Львів»: 2:1

Голи: Альваро - 17, Бєсєдін - 78, Бурда - 86.

Попередження: Адамюк - 37, Шапаренко - 67, Ліпе - 90+1

«Динамо»: 1. Бущан - 94. Кенджора, 26. Бурда, 46. Алібеков, 17. Сідклей - 8. Шепелєв, 45. Смирний, 10. Шапаренко, 14. Де Пена - 43. Русин, 41. Бесєдін

Запасні: 72. Рудько, 5. Сидорчук, 16. Миколенко, 19. Гармаш, 21. Кравченко, 99. Дуелунд

«Львів»: 31. Бандура - 67. Парамонов, 3. Адамюк, 33. Борзенко, 5. Приймак - 13. Насонов, 97. Шина, 74. Мартан, 6. Педро, 16. Альваро - 9. Бруно

Запасні: 23. Сарнавський, 20. Брама, 32. Вісенте, 55. Пентелейчук, 17. Хімчак, 4. Кадина, 10. Ліпе