Ярмоленко назвав 3 топ-клуби, куди міг перейти

Динамо Київ 28 Травня, 10:50 3220
Ярмоленко назвав 3 топ-клуби, куди міг перейти
Вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко розповів, у які європейські топ-клуби міг перейти, ще коли виступав за «Динамо».
«Коли був гравцем Динамо, ми вечеряли якось з Анчелотті. Ми поговорили, він запитав: «Хочеш грати в Баварії?» Я трохи пропотів, розумієш, з якими футболістами працював Анчелотті... Ручки трусить.

Він сказав, що зацікавлений у мені, що буде чекати трансферного вікна і виходити на Динамо. Я чекав, але ніякої конкретної пропозиції не було. Вони підписали тоді Хамеса. Було 2-3 футболісти на позицію, можливо, я був запасним варіантом.

Ми говорили з Анчелотті десять хвилин, він сказав, що хоче, щоб я приєднався до них, я погоджувався, може, пару разів втратив свідомість.

Я почав працювати з Міно Райолою, ми зустрілися, поговорили, потім він полетів, а я на поїзді поїхав у Буковель. Він мені дзвонить і каже: «Все, збирай речі, їдемо». Я прямо в Буковелі в поїзд сідаю, але потім він пропав на півтора місяця...

Потім до мене дійшли чутки, що Райола вирішив, що за мене дружина все вирішує, а вона просто сиділа поруч, щоб перекладати мені з англійської. Не знаю, чому він так подумав. Міг тоді перейти в ПСЖ.

Чуток і варіантів була купа. Зустрічався зі скаутом з Барселони, але я говорив: «Ну, куди я перейду в Барселону? Щоб з Мессі селфі робити?». Мессі старіє, але я теж не молодію», – сказав Ярмоленко програмі Бомбардир.