Тарас Михалик: «Не хотів переходити в «Динамо»

Динамо Київ 28 Травня, 12:00 2316
Тарас Михалик: «Не хотів переходити в «Динамо» | 19-27
Екс-захисник «Динамо» Тарас Михалик розповів про свій перехід у київський клуб.
«Я чотири з половиною роки провів у київському ЦСКА. І ненадовго виїжджав в оренду в Закарпаття – тобто з Першої ліги потрапив в Прем'єр-лігу. Все, іншого досвіду виступів на найвищому рівні у мене не було!

А тут – запрошення в Динамо Київ. Це топ-команда, яку ти все життя тільки по телевізору і дивився. Розумів, що зі своїм рівнем я навряд чи буду отримувати багато ігрової практики, тому не дуже хотів переходити. Думав, що мене підпишуть і відправлять в оренду. Або буду сидіти на лавці. Я реально оцінював свої можливості і вважав, що шансів немає.

Коли на фразу віце-президента ЦСКА «Тарас, тебе Динамо запрошує на збори». Я відповів: «Ні, Миколайовичу, не поїду», він закричав: «Ти що, з глузду з'їхав!? Це ж такий клуб!»

Я був молодий і дуже хотів грати в футбол, а не значитися в відомій команді і отримувати гроші. У підсумку, мені подзвонив президент Динамо і сказав, що такий шанс може бути один раз в житті. Я погодився. І все склалося зовсім не так, як я побоювався! Сім з половиною років в Динамо – це приголомшлива частина моєї історії», – цитує Михалика офіційний сайт Локомотива.