«Манчестер Сіті» проявляє інтерес до гравця «Динамо»?

Збірна України 28 Травня, 16:01 3836
«Манчестер Сіті» проявляє інтерес до гравця «Динамо»?
У недавньому інтерв'ю Олександр Зінченко заявив, що про одного з гравців київського «Динамо» у нього питав помічник Пепа Гвардіоли – Мікель Артета.

Спробуємо розібратися хто ж це, адже чітко ім'я не було названо.

Ключова фраза - те, що цей гравець є конкурентом на позицію самого Зінченка. Варіантів стає менше, і кандидатура найочевиднішого претендента на переїзд до Європи Віктора Циганкова - відпадає. Варіантів залишається троє, а саме: Володимир Шепелєв (що малоймовірно), Микола Шапаренко (що допустимо) і, швидше за все, йшлося саме про Віталія Миколенка.

Проблема з лівим захисником у Манчестер Сіті вже тривають не перший сезон. Менді своїм несерйозним ставленням і постійними травмами навряд чи затримається на довго в рядах команди Гвардіоли. По ходу сезону там грав Лапорт (номінально центральний захисник), Делф (номінально центральний півзахисник) і Олександр Зінченко, який здивував всю громадськість своїм значним прогресом.

Що стосується Віталія Миколенка, то цей футболіст теж останнім часом дуже сильно додав і його прогрес, за враженням, можна порівняти з Зінченком.

Побажання, які видав Мікель Артета, полягають в тому, що якщо цей гравець (ймовірно, Миколенко) хоче і далі так стрімко рости і прогресувати, то йому терміново потрібно йти в Європу.

Якщо розбирати гру самого Миколенка, то, в першу чергу, кидається в очі не по роках зріла гра. Віталій здатний зіграти і зліва, і в центрі захисту, але його використання саме зліва приносить більше користі, так як його підключення до атаки часто приносить небезпечні моменти.

Але, якщо говорити глобально, то в «Динамо» дійсно виросло покоління дуже перспективних гравців. Шепелєв, Шапаренко, Миколенко, Циганков – ті, хто вже зараз можуть піти в європейський чемпіонат. Однак, варто розуміти, що зміна клубу в цьому віці означає те, що доведеться все доводити спочатку, від таланту, до своїх якостей на футбольному полі.

Циганков вже готовий переходити в клуб рівня «Наполі», і, можливо цей сезон останній для нього в «Динамо». Миколі Шапаренку, як і Володимиру Шепелєву, потрібно додати в стабільності, але сумніватися в наявності таланту у цих гравців - нерозумно. Ну, а сам Миколенко вже зацікавив італійську пресу, яка пропонує його придбати вже зараз, поки ціна не надто висока.

Єдине, що насторожує, разом із зацікавленістю такого клубу, як «Манчестер Сіті» – трансферна політика київського «Динамо», яка полягає в тому, що клуб продає вже сформованих футболістів і трансфер гравця до років 23 з «Динамо» в Європу уявити складно, однак, сподіваємося.

Влад Омельченко