Українська перспектива: 5 футболістів «молодіжки», які обіцяють стати зірками у майбутньому

Збірна України 28 Травня, 18:36 2200
Українська перспектива: 5 футболістів «молодіжки», які обіцяють стати зірками у майбутньому
На чемпіонаті світу U-20 у Польщі молодіжна збірна України після 2-ох турів з двома перемогами в активі очолила свою групу і вийшла у наступний етап турніру.

Скромні перемоги над США (2:1) та Катаром (1:0) вивели «синьо-жовтих» у фаворити групи D, і тепер усе залежить від матчу з командою Нігерії у четвер 30-го травня. Але вже зараз, попри певні огріхи у грі української команди, фахівці відзначають зрілість деяких гравців української команди, з яких можна зліпити майбутніх зірок футболу.

Насамперед ідеться про таких виконавців.

Андрій ЛУНІН («Реал», Іспанія). Тут коментарі зайві. Декілька чудових сейвів у двох матчах знову підтвердили, що український воротар – насправді топ. А найголовніше, що його впевненість у рамці передається польовим гравцям, які після того діють з особливою наснагою.

Представники «Реала» перебувають зараз у Польщі і теж уважно стежать за діями українського воротаря. Наразі в іспанській пресі про дії Андрія лише схвальні відгуки. Його називають не інакше, як лідером молодіжної збірної України.

Денис ПОПОВ («Динамо»). Номінальний центральний захисник забиває голи у кожному матчі – влучними й ефектними ударами головою він уже засмутив і американців, і катарців. Його вміння зіграти гостро та вибрати правильну позицію в чужому штрафному майданчику вражає.

Проте і захисні дії цього оборонця варті уваги. Уважний і максимально зосереджений, він намагається обірвати навіть думку суперника про можливе загострення. Такого футболіста і до основи «Динамо» можна вже підпускати. Наприклад, у пару до Микити Бурди.

Валерій БОНДАР («Шахтар»). Ще один оборонець, чиї надійні дії створюють хороший тил для молодіжної збірної України. На відміну від «динамівця», він не так часто підключається до атак, проте свої безпосередні обов’язки в захисті виконує вміло.

Недаремно ж головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека в одному з інтерв’ю заявив, що цього футболіста можна вже сміливо підпускати до основного складу. І в Польщі він лише підтверджує свої вміння, набираючись досвіду.

Сергій БУЛЕЦА («Динамо»). Мабуть, найактивніший у складі команди Олександра Петракова за два проведені у Польщі поєдинки. В його активі гол і дві результативні передачі, тобто взяв безпосередню участь у всіх трьох голах українців. Знає, як правильно вибрати позицію для того, щоби реально загрожувати суперникам.

Постійно націлений на атаку, і ця риса викликає певні оптимістичні сподівання у вболівальників «Динамо» та збірної України. Особливо варто звернути увагу на його взаємодію із захисником Поповим: двічі Сергій м’яко та зряче навішував – і двічі Денис результативно відгукувався на ці передачі. Видно, що молоді «динамівці» гав на тренуваннях не ловлять.

Георгій ЦИТАЇШВІЛІ («Динамо»). Авансів йому видавали чимало. Пробує їх виправдовувати і під час цього чемпіонату світу. Не все виходить, проте у старанні правому вінгеру не відмовиш. Подекуди в нього виникають чудові моменти, щоправда, жодного з них він ще не використав.

Почувається органічно у складі української «молодіжки». Суперники ж постійно відчувають від нього загрозу. Особливо, коли на фланзі створюються вільні зони.

Турнірна таблиця групи D чемпіонату світу U-20 має такий вигляд.

Огляд вчорашнього матчу України з Катаром, де не все вдавалося «синьо-жовтим», проте перемогу вони все ж здобули - і це найголовніше.