Євген Коноплянка: «У збірної Сербії - топ-гравці, як і в нас»

Футбол України 29 Травня, 20:12 1029
Євген Коноплянка: «У збірної Сербії - топ-гравці, як і в нас» | 19-27
​Один із лідерів національної команди, півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка, завжди являє приклад сконцентрованості та відданості грі.

От і на цих зборах Євген Коноплянка — серед найактивніших і під час тренувань, і в організації фізичної активності між ними. Одразу після вечірнього заняття півзахисник був готовий відповісти на запитання прес-служби національної команди.

— Як самопочуття після інтенсивного тренування?

— Правду кажучи, сил сьогодні витратили чимало, був насичений день. Зранку — фітнес, стабілізація, потім — великий теніс (це вже моя індивідуальна робота для підсилення фізичних кондицій). А ввечері ми провели доволі цілеспрямоване тренування — на фізику, на тактику й узагалі на все, що потрібно. Просто супертренування! Відчуваю, що набираю форму.

— Інтенсивність тренування — ознака цієї частини збору. Однак попри насичені заняття, ти знаходиш можливість організувати хлопців на всілякі змагання, урізноманітнюючи роботу. Міні-гольф, теніс... Помітно, що ти любиш грати…

— Так, уже десь роки три, як я не люблю в обід спати, дивитися телевізор чи сидіти в телефоні. Я полюбляю інтенсивне життя. Намагаюся комусь запропонувати позмагатися на нефутбольних майданчиках. Хто згоден пограти — я завжди «за».

— Попереду в нас — важкий матч із сербами. Які твої очікування від цього поєдинку?

— Серби — дуже серйозний суперник. Під час сезону ми ледь не щодня спілкувалися на тему цього матчу з моїм одноклубником та другом Матією Настасичем, обмінювалися думками, розмовляючи про нашу збірну і про їхню. У результаті ми оцінили шанси команд як 50 на 50. Ось такого висновку ми дійшли. У них — топ-гравці, як і у нас. Вважаю, що все в наших руках. Усе залежить від того, як ми налаштуємося і як підготуємося в усіх аспектах — не буду їх зараз перелічувати. Якщо ми будемо готові, то досягнемо своєї мети.

— І потім — у нас є маленька перевага: ми граємо вдома…

— Це сто відсотків! Ми давно не грали у Львові, сподіваюся, вболівальники скучили за нами, як і ми за ними. Тож вірю, що 12-й гравець буде гнати нас уперед!