Збірна України - СК «Дніпро-1»: коментарі Шевченка та гравців

Збірна України 30 Травня, 10:09 1627
Збірна України - СК «Дніпро-1»: коментарі Шевченка та гравців | 19-27
В середу, 29 травня, збірна України зіграла спаринг із СК «Дніпро-1».

Андрій Шевченко:

«Вдячний команді «Дніпро-1» за те, що вони відгукнулися на нашу ініціативу зіграти цей товариський матч.

Сам матч вийшов дуже цікавий. «Дніпро-1» – це команда, яка хоче грати в футбол, а для нас було важливо знову згадати наші зв'язки, структуру гри.

Хлопці, звичайно, набігали сьогодні кілометраж. Це буде дуже важливо перед підготовкою до двох матчів відбору на ЄВРО-2020».

Іван Петряк:

«Думаю, що тренерський штаб, в принципі, залишився задоволений поєдинком. Тим паче, що кожна гра - це помилки. І це дуже добре, адже є над чим працювати, є що дивитися, над чим роздумувати».

Руслан Маліновський:

«У цій грі результат взагалі не був важливий. Завданням було дати хороший обсяг та продихатися. Потрібно було втягнутися в цей ритм, тому що наступна гра аж 7-го числа. Потрібно було зіграти цю гру для загального самопочуття та відчути партнерів.
Хоч це і неофіційний матч, але для Романа Яремчука було важливо забити цей м'яч, навіть два. Хочу привітати. Сподіваюся, це дасть йому певний поштовх у наступних матчах. Щоб забивати вже в офіційних протистояннях».

Роман Яремчук:

«Це товариська гра і для мене було важливішим підготувати себе фізично, бо ми пропустили п'ять днів після закінчення сезону у Бельгії. Тому було важливо набігати кілометраж і підготуватися фізично до наступних матчів».