ФФУ відмовила ​«Олімпіку​» у видачі атестату на сезон 2019/20

Футбол України 30 Травня, 14:16 968
ФФУ відмовила ​«Олімпіку​» у видачі атестату на сезон 2019/20 | 19-27
Журналіст Кирило Крижановський повідомив, що ​«Олімпік​» отримав відмову від Федерації футболу України у видачі атестата на сезон прем'єр-ліги 2019/20.

«Атестаційний комітет ФФУ відмовив у видачі атестата Олімпіку на наступний сезон. Причина – клубні команди Олімпіка U-21 і U-19 дискваліфіковані за договірні матчі, а згідно з регламентом, для участі в УПЛ у клубу повинні бути молодіжна і юніорська команди (U-21 і U-19).

Олімпік подав апеляцію на рішення про зняття їх команд U-21 і U-19, але поки що ніяких зрушень у цій справі немає.

Після відмови комітету атестувати Олімпік, клуб звернувся до інших учасників УПЛ з непублічним зверненням, в якому просить клуби підтримати їх в даній ситуації і виступити зі спільним і вже публічним зверненням до ФФУ, щоб для них зробили виняток.

Але за моєю інформацією, далеко не всі клуби будуть підтримувати цю ініціативу Олімпіка. Причини поки невідомі, але навряд чи Олімпік отримає допомогу з боку всіх учасників УПЛ.

Також залишається відкритим питання – хто потрапить в УПЛ в разі остаточної відмови видачі атестата Олімпіку? Варіантів небагато – або це хтось із пари тих, хто програв плей-офф на виліт, або Арсенал-Київ», – написав Крижановський у своєму телеграм-каналі.