Коноплянка розповів про перспективи СК «Дніпро-1» в УПЛ

Футбол України 30 Травня, 22:00 957
Коноплянка розповів про перспективи СК «Дніпро-1» в УПЛ
Півзахисник національної збірної України, Євген Коноплянка, про гру з СК «Дніпро-1»:

Так, в матчі проти «Дніпра» набігались! (посміхається) Дійсно, суперник в нас був бойовий та цікавий! Навіть не сумніваюсь що у СК «Дніпро-1» є чудове майбутнє. Вважаю, наступний сезон вони будуть в лідерах Прем'єр-ліги, в першій шістці, це точно! Команда Михайленка вміє грати у футбол, і вони це сьогодні вкотре довели на полі.

Так, нам було важко, бо такий собі міксований склад – різні кондиції у гравців, багато хлопців з “молодіжки”, спекотно було неймовірно у Харкові, як у турецькому хамамі знаходились. Але нічого, все це нам на користь, треба готуватись до офіційних ігор і сьогодні був дуже якісний робочий момент.

Хочу передати вітання вболівальникам! Дійсно, сумую за Україною, за Дніпром – окрема тема взагалі, рідко буваю вдома …але, після збірної, приїду в Дніпро, давно не бачив рідних, друзів, мені дуже не вистачає живих емоцій… пам'ятаєте як було раніше…!? Ось і я пам'ятаю! Я з радістю повернувся би на Дніпро-Арену, пограв би для наших вболівальників, за наше місто, як би ті часи повернулися – було б взагалі супер!