Таблиця коефіцієнтів УЄФА: підсумковий розклад у топ-зоні

Динамо Київ 2 Червня, 10:46 3780
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: підсумковий розклад у топ-зоні
За підсумками п’ятирічного циклу, який завершився в суботу фінальним матчем Ліги чемпіонів, Україна посіла в таблиці коефіцієнтів УЄФА дев'яте місце.

«Динамо» в підсумку здобуло за сезон 13 очок, «Шахтар» — 10 (чотири з них — бонуси за участь у груповому етапі Ліги чемпіонів), «Ворскла» має два пункти, «Зоря» та «Маріуполь» — по півтора. У сумі — 28 очок, коефіцієнт — 5,600 і дев'ята позиція в рейтингу.

Нагадаємо, що сьома, восьма й дев'ята асоціації в таблиці коефіцієнтів УЄФА мають абсолютно однакові права в обох єврокубках. А саме — участь п’яти клубів: двох — у Лізі чемпіонів (один — у груповому раунді, один — у третьому кваліфікаційному) і трьох — у Лізі Європи (один — у груповому раунді, один — у третьому кваліфікаційному й один — у другому кваліфікаційному).

Зауважимо, що ця таблиця формує представництво на єврокубковий сезон-2020/2021. До групового раунду Ліги чемпіонів потраплять представники перших 10-ти асоціацій, а топ-четвірка делегуватиме напряму до основної сітки одразу по чотири клуби.

Із 2021 року схему буде скориговано у зв'язку з реформою в єврокубках й запуском третього турніру.

Із таблиці коефіцієнтів УЄФА. Топ-зона