Прес-конференція Андрія Шевченка перед матчами відбору до Євро-2020

Збірна України 2 Червня, 17:58 1896
Прес-конференція Андрія Шевченка перед матчами відбору до Євро-2020
У неділю, 2 червня національна збірна України провела відкрите для ЗМІ тренування на харківському стадіоні «Металіст»

- Який стан команди чи є травмовані?

- Всі готуються, лише Ярмоленко не гратиме у матчах, однак залишився з нами, він для нас у якості підтримки. Марлос кілька днів працюватиме за спеціальною програмою, а потім подивимось чи він зможе грати. Лунін повернеться відразу після гри 1/8 з Панамою.

Ми раніше зібрали команду, адже у деяких гравців клубний сезон закінчився раніше. У нас був цикл тренувального процесу. Найголовніше було згадати ігрові зв’язки, виконати необхідний обсяг бігової роботи. Поступово вони виходять у форму, у всіх однаковий стан.

Люксембург не андердог, це не гранд, але складає усім командам труднощі. У них є футболісти, які непогано грають. Якби була недооцінка, то ми б той матч ніколи не виграли. Недооцінки немає, команда готується. Гравці втомились, накопичилась психологічна втома, однак всі мотивовані. Всі дуже добре і продуктивно працюють.

- Наскільки вивчили збірну Сербії?

- Там багато хороших та талановитих гравців, сильних індивідуально. Ми добре вивчили цю команду, ряд тренувань буде направлена саме на цю гру. У нас є план на матч з Сербією.

Про фінал Ліги чемпіонів

- Фінал ЛЧ вийшов хорошим, пізнавальним для тренерів та гравців. Не очікував такого швидкого голу. Компактність у лініях, хороше взаєморозуміння, хороша гра в обороні, чиста гра, без жовтих карток, - відзначив головний тренер Андрій Шевченко.