Вернидуб: «У мене були 3 дуже хороші пропозиції»

Футбол України 3 Червня, 14:43 1414
Вернидуб: «У мене були 3 дуже хороші пропозиції»
Екс-наставник «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував свій відхід з луганського клубу.

«Це життя. Іноді доводиться йти. Потрібно зібратися з думками і трохи відпочити. Для команди було потрібне перезавантаження. Зі мною чи без мене Зоря повинна підкорювати більш серйозні вершини. З Маріуполем була проблема з забитими м'ячами. Працювали над цим, але мене це підкосило психологічно. Розумів, що можна згоріти.

Потрібно було зробити цей крок ще після Лейпцига. Я був до цього готовий. Тепер потрібно думати про майбутнє і сподіватися на краще. Не мали права програти Динамо 0:5. Для мене це був великий удар. А півфінал у Кубку України з Інгульцем мене добив.

Я любив, люблю і буду любити Зорю. Я вдячний всім. Нехай мене пробачать футболісти, керівники. Але я нікого з них не зраджував. Так, когось прибирали в дубль, але така робота.

У мене було три дуже хороші пропозиції, але я не хотів кидати Зорю на півдорозі. Ми весь час боролися за третє місце. Сподіваюся, що ще будуть виклики і пропозиції. Я енергійна людина і не розумію, коли кажуть, що я себе вичерпав», – сказав Вернидуб в ефірі програми Профутбол.