Україна U-20 – Панама U-20: прогноз і ставка

Футбол України 3 Червня, 15:20 692
Україна U-20 – Панама U-20: прогноз і ставка
У Польщі триває молодіжний чемпіонат світу. На черзі стадія плей-оф. Сьогодні наші хлопці у 1/8 фіналу зіграють проти одноліток із Панами

Будемо відвертими – Україна явний фаворит у грі проти Панами. Нашим дуже пощастило із жеребом, адже у суперники ми могли отримати значно потужнішого опонента. Таким подарунком долі слід скористатися сповна, на мою думку. Потім переможець цієї пари виходить на кращу команду із пари Колумбія – Нова Зеландія.

Із козирів нашої збірної. Олександр Петраков у грі проти Нігерії максимально вдало застосував ротацію команди, на 70% надавши ігровий час резервним виконавцям. І це спрацювало, адже наші навіть неосновним складом здобули позитивний для себе результат.

Панама дуже сильно «попотіла» проти Саудівської Аравії. «Червоно-сині» взагалі ледь потрапили у плей-оф, ставши найкращою із чотирьох третіх команд. Лише сенсаційна мирова Португалії проти Південної Америки відкрила панамцям шлях у матчі на виліт. У своїй групі колектив Вальдеса Жуліо розписав мирову 1:1 із Малі та без шансів програв французам 0:2.

Нашим хлопцям слід взяти приклад саме із гри проти «Ле Блю», адже на 100% панамці проти нас теж зіграють другим номером. Але усі ми добре знаємо, як складно українцям даються матчі у статусі фаворита. Все ж, додатковий відпочинок лідерів «Жовто-синіх», значна перевага у класі та відмінний шанс потрапити вперше у своїй історії в 1/4 фіналу мають взяти своє, як мені здається. Вірю в колектив Петракова та пропоную зіграти розхідний варіант «перемога України із форою (-1)» за коефіцієнт 2.10.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!