Мохаммед Кадірі: «Зроблю все, щоб «Динамо» завоювало багато трофеїв»

Динамо Київ 3 Червня, 18:21 1263
Мохаммед Кадірі: «Зроблю все, щоб «Динамо» завоювало багато трофеїв» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Новоспечений гравець київського «Динамо» Мохаммед Кадірі в інтерв’ю клубним ЗМІ поділився враженнями від переходу до української команди.

- Які емоції від переходу до «Динамо», яке регулярно грає в Лізі чемпіонів, Лізі Європи, бореться за чемпіонство своєї країни?

- Насамперед хочу подякувати Богові за те, що я тут, за те, що здійснилася моя мрія опинитися в такій команді. Безумовно, тепер я зроблю все, щоб «Динамо» завоювало багато трофеїв. Будучи частиною команди, я готовий працювати, з повагою ставитися до всіх моїх колег.

- У тебе є досвід гри в африканському, європейському, східноєвропейському клубах. Наскільки допоможуть виступи у схожому чемпіонаті з українським за тульський «Арсенал»?

- Це залежить від тактики, від того, як грає команда. Але з огляду на те, що я грав під керівництвом великої кількості тренерів, можу сказати, я досить швидко адаптуюся. Востаннє така ситуація була зі мною в Росії. Зі свого боку можу сказати, що я впевнений, що швидко адаптуюся в новій команді.

- Ти граєш і на позиції опорного півзахисника, і центрального захисника. Де сам себе бачиш і де хотів би грати?

- Для мене обидві позиції рідні. Вважаю, що я однаково добре граю і там, і там. Де б мене не поставили, можу запевнити, що буду повністю віддаватися на полі.

- Що знаєш про «Динамо»? Можливо, бачив якісь матчі чи знаєш когось із футболістів?

- Чесно, не знаю нікого з гравців. Але я багато чув про клуб. Вважаю, що це мрія будь-якого футболіста грати за таку команду. Мені дуже сподобалося місто. Я навіть сьогодні прогулювався Києвом. Бачив, як люди катаються на велосипедах, навіть запитав, чи можна мені теж покататися (сміється). Отримав масу позитивних емоцій.

- Чому обрав саме київське «Динамо»?

- Можу сказати, що минулого року після кількох років в Австрії я перейшов до чемпіонату Росії. Для мене це був перший крок. Зараз, вважаю, зробив наступний крок. Думаю, я на правильному шляху. Це і було моєю мотивацією у прийнятті рішення.

- Збори розпочинаються фактично за місяць. Які в тебе плани на найближчий час?

- Сезон добіг кінця, але це не означає, що закінчився футбол. У цей період усі футболісти думають, що буде далі і, безумовно, починають готуватися до нового сезону та нових викликів.

- Чи відомо тобі про запеклу боротьбу між «Динамо» та «Шахтарем»?

- Усе, що я можу сказати, «Динамо» та «Шахтар» - великі команди. Ми будемо намагатися робити різницю вже в наступному сезоні.