05/06/2019 18:32 3938

Олег Гусєв - про підлість Ващука, конфлікт із Фоменком і зраду Мораєса

Екс-гравець «Динамо» та збірної України Олег Гусєв розповів у програмі «Вацко Live» про негативні моменти своєї ігрової кар'єри.

Credit 365 [CPS] UA

Про борг Владислава Ващука:

Що може вивести мене з себе? Несправедливість. Що стосується боргу Ващука в 50 тисяч доларів, то це виводить з рівноваги так, що досі трусить. Це навіть не несправедливість. Це підлість і гниль.

Про конфлікт із Миколою Фоменком перед Євро-2016:

Була мрія зіграти на Євро-2016. Десь останні півтора року я їздив до збірної як турист. Уже й до Фоменка приходив, запитував: «Навіщо ви мене берете? Мені 33 роки, беріть молодих». Каже: «Треба». Навіщо воно мені треба, я б краще з сім'єю побув. Мені і друзі говорили: «Залишилося трохи, потерпи». Терпів. І дотерпів, що сказали: «До побачення».

Мене більше засмутило, що Фоменко не дав два матчі зіграти. З хлопцями розмовляю, навіть зараз поляки, угорці запитують: «А що Гусєв 98 матчів зіграв? А чого йому не дали дві зустрічі зіграти? У нас у збірній і на одній нозі дали б людині зіграти. Як у вас так?» Кажу: «Ну ось у нас так». З Фоменком після того не спілкувався.

Найбільше вбив матч із Уельсом, коли зробив одну заміну з семи можливих. А у мене 98 ігор, про це весь тренерський штаб знав. Людина 13 років відпахала в збірній, всі знають, що він до цього прагне. Я б зараз і сам би організував такий матч, щоб зіграти. Це образно кажучи. Було б 99. Зробили одну заміну, після матчу підходить Онищенко і питає: «Олеже, чого ти засмучений такий?» На повному серйозі питає, коли я сиджу сумний.

Ребров мені говорив, що розмовляв із тренерським штабом, з тим же Шевченком. Він говорив, що за день до цього інший футболіст повинен був грати в збірній. Але тренерський штаб щось переосмислив. Але з «Динамо» дзвінка в збірну не було, вперше чую, що хтось у клубі попросив взяти в збірну молодого з команди замість мене.

Про перехід Жуніора Мораєса з «Динамо» до «Шахтаря»:

Якби Мораєс прийшов і чесно сказав про все... Я особисто знав, що на початку березня він уже підписав контракт. Прийшов і сказав про це Хацкевичу. Він сказав, що розмовляв із Мораєсом, але той все заперечував. Прийди і скажи чесно. А дурити партнерів - це... Він вчинив негарно. Це його справа. Прийшов би і сказав, що чесно відпрацює свій термін контракту, але вже підписав попередню угоду з «Шахтарем». Я б йому повірив. Так, Мораєс перейшов із «Динамо» до «гірників», але він бразилець. Для нього немає різниці. Сьогодні він цілує один герб, завтра інший.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Credit 365 [CPS] UA
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше