Молодіжна збірна України - переможець Меморіалу Лобановського!

Збірна України 5 Червня, 20:00 1615
Молодіжна збірна України - переможець Меморіалу Лобановського! | 19-27
Молодіжна збірна України (U-21) стала переможницею 16-го Меморіалу Лобановського.

Останнє побачення українців і ізраїльтян на Турнірі Валерія Лобановського відбулося в минулому році. У півфіналі змагань синьо-жовті поступилися супернику з рахунком 0:1. Щоправда, господарі виступали командою на два роки молодшою. Тоді підопічні Олександра Петракова готувалися до фінальної частини Євро-2018 (U-19).

У 16-му розіграші опоненти вже в якості молодіжних збірних зустрілися у вирішальному поєдинку. Нагадаємо, що в півфіналі Ізраїль виграв у Болгарії, а Україна перемогла Кіпр.

Якщо в стартові хвилини поєдинку нікому не можна було віддати перевагу, то в середені тайму почала вимальовуватися невелика перевага гостей, принаймні по ударах. Один тільки Альтман міг тричі вразити ціль. Українці відповіли небезпечно лише одного разу. На 29-й хвилині спочатку Топалов дальнім ударом перевірив пильність воротаря ізраїльтян. На добиванні Смирний цілився в ближній кут, але і тут Охайон виявився на висоті. А на 37-й хвилині українці залишилися в меншості. Козак відмахнувся від суперника, за що отримав справедливу червону картку від Євгена Арановського.

Початок другого тайму ознаменувався шквалом атак з боку збірної Ізраїлю, але дива у рамці творив Білик, який відбив кілька мертвих ударів. Синьо-жовті відповіли стандартом, після якого небезпечно пробивал Топалов, але й тут голкіпер виграв дуель.

Ізраїльтяни продовжували володіти м'ячем і нагнітати обстановку біля воріт Білика. Українці чекали свого шансу в контратаці. І дочекалися її на 69-й хвилині. Топалов віддав передачу до штрафного, а там Мудрик, розібравшись з воротарем гостей, поцілив в ціль із гострого кута. 1:0.

Природньо, що гості не збиралися здаватися. Наприклад, на 80-й хвилині Білик знову став героєм епізоду, потягнувши удар від Даси. Останні хвилини поєдинку пройшли на половині синьо-жовтих, але команда витримала цей тиск, відстоявши перемогу.

Хлопці Руслана Ротаня, граючи в меншості більше тайму, зуміли проявити характер і виграти турнір вперше за 10 років.