ЧС-2019 (U-20). Олександр Петраков: «Якщо ви думаєте, що чвертьфіналу для нас достатньо, — ні, у нас не той характер...»

Футбол України 6 Червня, 22:46 816
ЧС-2019 (U-20). Олександр Петраков: «Якщо ви думаєте, що чвертьфіналу для нас достатньо, — ні, у нас не той характер...»
Юніорська збірна України U-20 напередодні надважливої чвертьфінальної гри чемпіонату світу проти Колумбії провела передматчеве тренування на Lodz Stadium.

Усі гравці української збірної завзято провели тренувальну сесію, яка розпочалася з розминки, вправ на координацію та швидкість. Далі тренерський штаб запропоновував своїм підопічним різноманітні ігрові серії.

Перед початком тренування головний тренер збірної України Олександр Петраков та капітан команди Валерій Бондар провели офіційну передматчеву прес-конференцію.«Звісно, ми не хочемо їхати додому після завтрашнього матчу. Чемпіонат світу — гарна школа для наших гравців, вони прогресують. Кожен бачить, за рахунок яких якостей можливо досягати чогось у футболі та в житті. Після мундіалю мої гравці перейдуть уже до іншої команди — U-21, але я з ними не хочу прощатись уже 8 червня. Стосовно ротації складу, то на цьому етапі вже її бути не може. Це чемпіонат світу, й тут немає прохідних матчів, не можна розслаблятися. Збірна Колумбії, та й усі представники латиноамериканського футболу, на генетичному рівні схильні до технічної, комбінаційної гри.

У Колумбії всі гравці атлетичної статури, мають гарні фізичні якості. Кожен колумбійський футболіст індивідуально дуже сильний, одним словом, сильна команда. Що стосується наших футболістів, у нас гарна командна гра, збірна дисциплінована, ми зірок з неба не хапаємо, і в нас немає таких сильних індивідуально гравців, як у Колумбії. Але, якщо ви думаєте, що стадії 1/4-ї для нас достатньо, — ні, у нас не той характер, і ми будемо грати до останньої хвилини. Спрогнозувати завтрашню гру я не беруся», — розповів наставник української збірної Олександр Петраков.