Україна — Сербія. Прогноз і ставки Ігоря Циганика

Футбол України 7 Червня, 16:42 1223
Україна — Сербія. Прогноз і ставки Ігоря Циганика
Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч у рамках 3-го туру кваліфікації на чемпіонат Європи-2020. На стадіоні «Львів-Арена» зустрінуться збірні України та Сербії.
Збірна України дуже добре зробила, коли запланувала завчасний збір. Шевченко не розпускав футболістів, а зібрав після завершення змагань. Легіонери вже давно приїхали та були в розпорядженні тренера. Це дуже важливий момент. Він мав вдосталь часу, щоб оцінити стан гравців і дати відповідне навантаження. Думаю, що навіть Коноплянку після не найкращого сезону в «Шальке» Шевченко зможе вивести на певний рівень і підготувати на один-два матчі кваліфікації.

З іншого боку, існують проблеми. Не буде грати Марлос: проти Сербії точно, проти Люксембургу – ще не зрозуміло. Ярмоленко теж не гратиме. В принципі, особливого вибору в Шевченка попереду немає. Якби були всі живі-здорові, навіть не сумнівався би в перемозі збірної. Зараз є питання.

Зазначу, що збірна Сербії вже давно завершила сезон і, на від міну від наших гравців, уже встигла побувати на курортах. Після відпочинку знову повертатися до роботи дуже складно. Думаю, в що цьому наш шанс. Збірна України готувалася значно довше, регулярний чемпіонат завершився лише 30 травня, футболісти перебувають в ігровому тонусі.

Окрема історія – місце проведення матчу. Пам’ятаю, як Шевченко зіграв свій перший матч у Львові проти збірної Вірменії та забив два м’ячі. Думаю, що для нього це хороше місце. Ризикну поставити на перемогу збірної України. Якою вона буде – я гадки не маю. Можливо, вона буде мінімальна та вистраждана, але вже яка є.

Окремо хочу передбачити, що свій м’яч заб’є Яремчук. Ну мусить він відкрити рахунок голів за збірну. Не може стільки грати нападником і «мовчати». Має спрацювати така ставка. Тим паче в Львові. Тато й мама приїдуть. Буде потрійна мотивація відзначитися.
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!