Збірна України 7 Червня, 23:37 5121
Збірна України розгромила Сербію: Циганков і Коноплянка відзначилися дублями, Яремчук забив дебютний гол | 19-27
Побоювання перед зустріччю зі збірною Сербії виявилися марними - балканці поїхали додому з цілою валізою пропущених м'ячів.

Заповнена «Арена Львів» одразу ж погнала гравців збірної України вперед. Наші футболісти проводили атаку за атакою та загрожували воротам суперників із перших хвилин. Ударів завдавали Зінченко, Циганков, Маліновський, але їх пристрілка була неточною. Одночасно не забувала про напад і збірна Сербії, проте захисники «синьо-жовтих» досить легко стримували гостей.

На 26-й хвилині українці заслужено відкрили рахунок у поєдинку - Караваєв з правого флангу прострілив у центр на Циганкова, і Віктор у дотик відправив м'яч у ворота Дмитровича - 1:0!

У наступній же атаці динамівець забив другий гол, вразивши «дев'ятку» воріт після удару метрів із 25-ти - 2:0!

Одразу ж Циганков міг оформлювати і хет-трик, однак цього разу з його пострілом впорався воротар сербів. Під занавіс першого тайму швидкості на полі знизилися, проте м'яч залишався під контролем команди Андрія Шевченка.

Після виходу на другий тайм збірна України швидко зняла всі питання з приводу переможця поєдинку. На 47-й хвилині Коноплянка відзначився потужним ударом у дальній кут - 3:0!

Третій пропущений гол помітно розбалансував сербську команду, не допомагали перезавантажити гру і проведені заміни, а ось українці почувалися справжніми господарями на полі в усіх сенсах.

Тому не став несподіванкою і четвертий гол «синьо-жовтих», забитий Романом Яремчуком після прострілу від Олександра Караваєва - 4:0! Цей м'яч став для форварда дебютним у складі національної команди.

Лише після досягнення такої впевненої переваги на табло Андрій Шевченко провів ряд замін, випустивши на поле Артема Кравця, Володимира Шепелєва та Віктора Коваленка.

Останній замінив Євгена Коноплянку, який за хвилину до цього оформив дубль, знову забивши з-за меж штрафного майданчика - 5:0!

Залишок ігрового часу українці спокійно контролювали хід гри, зрідка турбуючи воротаря суперників, тоді як серби навіть не намагалися йти вперед, щоб спробувати забити гол престижу.

Підопічні Андрія Шевченка повністю переграла своїх візаві, за що головний тренер заслужив скандування свого прізвища від вболівальників на трибунах «Арени Львів». А збірна України провела, мабуть, один із найкращих матчів у своїй історії.

Після трьох проведених матчів відбору на Євро-2020 українці зберігають першу позицію в групі В, набравши 7 залікових пунктів. Наступну гру наша команда проведе також у Львові - 10 червня проти Люксембургу.