​В'ячеслав Заховайло: «Міша Смоловий, не дури вболівальників різною нісенітницею»

Динамо Київ 8 Червня, 16:45 1364
​В'ячеслав Заховайло: «Міша Смоловий, не дури вболівальників різною нісенітницею»
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло на своєму Facebook поділився думками про футбольну аналітику та оцінювання ігрової діяльності команд і футболістів.
«Про футбольну аналітику, і початківців. Передаю привіт Міші Смоловому.

Я давно перестав писати і опубліковувати професійну футбольну аналітику. Причини: її мало хто розуміє, і найголовніше, у кожного фахівця є свої ноу-хау, які він тримає в секреті. Дуже давно, я для себе розробив і впровадив на практиці, модель технічного скаутингу (селекція). Яка визначає в цифрі модель гравця, модель коаліції гравців у ігрових зв'язках, модель тактичних вимог тренера, і, нарешті, модель протидії команді суперника. Ця модель була мною апробована в клубах на практиці і принесла конкретні результати (два титули, кубок, та десятки гравів, що іврозкрилися).
Так ось, спеціально для Міші Смолового. Все, що ти вважаєш ефективним інструментом, абсолютно не має ніякої практичної цінності. Я маю на увазі xG, Packing,..... За винятком PPDA( інтенсивність, і якість пресингу), значення якого я використовую в своїх роботах.
Чому це так! Я лікнеп влаштовувати не збираюся. Не дури вболівальників різною нісенітницею і не троль людей, які розбираються набагато більше, ніж ти», — пише Заховайло.