За що дісталося арбітрові в Луцьку? Суддівський експерт не побачив проблем в арбітражі Козиряцького

Футбол України 9 Червня, 11:42 837
За що дісталося арбітрові в Луцьку? Суддівський експерт не побачив проблем в арбітражі Козиряцького
Суддівський аналіз матчу «Волинь» і «Карпати» і не лише...

В українському футболі судді часто провокують скандали і суперечки, але часто «людям в чорному» дістається нізащо. І нехай ще критика – це терпимо. Але коли до арбітра, котрий нормально виконав свою роботу, намагаються застосувати силу… Важко дати оцінку ситуації.

Наш борг – транслювати думку експерта, екс-арбітра ФІФА Мирослава Ступара. І саме він каже, що Максим Козиряцький правильно розібрався майже у всіх епізодах матчу «Волинь» – «Карпати». Зачепив експерт також суддівство зустрічі «Колос» – «Чорноморець».

- У Луцьку вже не вперше атакують арбітрів. Пам'ятаємо матч між «Волинню» та «Металістом», коли націлювалися на Дмитра Кутакова і той змушений був ховатися в підтрибунному приміщенні. Але якщо тоді до Дмитра дійсно були запитання щодо арбітражу, то Максим Козиряцький сьогодні в ключових моментах відсудив чітко. Справедливо вилучив Сімініна і призначив одинадцятиметровий удар у ворота господарів.

- Сімінін підкотився під М'якушка, зігравши в ноги опонента – такі підкати не можна залишати без покарання. А Кльоц заробив пенальті завдяки своєму проходу і поштовху в спину від Болденкова,- зауважив Мирослав Іванович.

- Варто сказати й про епізод з конфронтацією на 17-й хвилині, коли Сімінін м'ячем влучив Ді Франко нижче поясу. Тут потрібно було покарати попередженнями обох гравців, адже футболіст «Карпат» заважав ввести м'яч зі штрафного, а футболіст «Волині» зумисно влучив йому м'ячем в болісну зону.

***

- В Ковалівці арбітр Романов призначив у ворота «Чорноморця» три одинадцятиметрових, перший з яких – не футбольний. М'яч був вгорі, нападник намагався махнути ногою по м'ячу, а захисник просто в цей м'яч не влучив і зачепив ногу опонента. Ігровий епізод, який Романов розсудив дуже суворо. Благо, «Колос» з того пенальті не забив гол.

Одинадцятиметрові ж, призначені в другому таймі – справедливі. І їх ковалівці вже реалізували, - зазначив експерт.

Ми ж додамо, що «Колос» вирвав путівку до УПЛ у «Чорноморця» за сумою двох матчів, а «Карпати» не поступилися своїм місцем «Волині».