Леонід Буряк: «Не вірте нісенітницям про 20 мільйонів євро за Циганкова»

Збірна України 9 Червня, 17:44 4603
Леонід Буряк: «Не вірте нісенітницям про 20 мільйонів євро за Циганкова»
Колишній тренер збірної України Леонід Буряк поділився із 1927.kiev.ua думками про виступи збірної України на груповому етапі кваліфікації на ЧЄ 2020 та про можливий продаж Віктора Циганкова.
— Безперечно, це був один із найкращих матчів збірної України. Порадували наші гравці, розчарував суперник, ще більше здивувала авантюра із грою в три захисники від головного тренера збірної Сербії. В будь-якому разі, із Люксембургом так просто перемогу не взяти - вони грамотно обороняються і є гравці, які непогано грають на контратаках.

Матч із Сербією забрав багато сил - грали в спеку, висока вологість. Традиційно, другий матч завжди дається важче. Як би там не було, всіх цікавлять три пункти і перемога. Це буде вагомий крок вперед і можна буде думати про якусь стратегію розвитку. Зараз ми маємо шаблон - звикли, що все добре у нашої національної команди. Потрібно тепер грати кожну гру на такому рівні і це буде непросто.

Віктор Циганков зараз лідер у «Динамо» та у збірній України, але ви не вірте нісенітницям про 20 мільйонів євро за його трансфер від «Наполі». Хто хоче купити - не пише, а одразу купує. Як було з Шевченком - півроку «Мілан» його «вів», далі приїхали і забрали. Про інтерес до Циганкова вже більше двох років пишуть - починаючи «Ліверпулем», і закінчуючи «Наполі». Віктор ще достатньо молодий гравець і має принести користь «Динамо». Всі цифри, які називалися в пресі відносно його вартості - не відповідають дійсності. Так, Циганков коштує великих грошей, але про його продаж можна буде говорити після завойованих трофеїв з «Динамо».