Леонід Буряк: «На контракт іноземного тренера в «Динамо» працювало б пів України»

Динамо Київ 9 Червня, 18:34 2017
Леонід Буряк: «На контракт іноземного тренера в «Динамо» працювало б пів України»
Колишній тренер київського «Динамо» Леонід Буряк прокоментував для 1927.kiev.ua продовження контракту із Олександром Хацкевичем.
— Вважаю, що продовження контракту із Олександром Хацкевичем є зараз найкращим варіантом для «Динамо». Якщо прийде новий тренер, який гарантуватиме вихід у Лігу чемпіонів, то можна про щось говорити. А підписувати контракт із новим керманичем і покладатися на вийде чи не вийде - це не серйозно. Іноземний тренер, який із себе щось представляє, просто так сюди не піде і пів України буде працювати на його контракт. І жоден тренер не дасть гарантій успішних виступів.

Олександр Миколайович вже пропрацював в «Динамо» тривалий час, є зв'язки в команді. В період літнього міжсезоння кияни проведуть селекцію і знівелюють перевагу «Шахтаря». Для того, щоб виграти кваліфікацію Ліги чемпіонів, киянам потрібен хороший нападник, плеймейкер і центральний захисник. Не думаю, що «Динамо» може знайти підсилення в УПЛ. А якщо такі гравці і є, то вони із контрактом. А серед вільних агентів чи когось придбати - навряд чи. Це зовсім інший рівень - грати в УПЛ і Лізі чемпіонів.