Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 9 Червня, 18:49 1705
Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка
​Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко поспілкувався з журналістами напередодні матчу із Люксембургом.

Завтра синьо-жовті проведуть черговий поєдинок відбору на Євро-2020. Напередодні матчу з Люксембургом наставник нашої збірної Андрій Шевченко виступив на прес-конференції, після чого відправився на відкрите тренування команди.

Наскільки футболістам вдалося відновитися після матчу із Сербією? Чи буде ротація в поєдинку з Люксембургом?

— Процес відновлення проходить спокійно. Після сьогоднішнього заняття ми розумітимемо стан гравців, адже у нас не було можливості потренуватися раніше. Сьогодні приймемо рішення щодо заявки. Є невеликі проблеми у Бєсєдіна і Бутка. Скоріше за все, вони не будуть тренуватися. Чи візьмуть вони участь у грі, ми визначимо сьогодні ввечері.

Вам удалося забути матч із Сербією?

— Забувати його не треба, але хлопці мають перелаштуватися перед новою складною грою. Вихід на чемпіонат Європи — чудова мотивація для них. Після такої вдалої гри тут у Львові дуже важливо знову провести хороший матч. Поєдинок із Люксембургом надзвичайно важливий, нам потрібна тільки перемога, незалежно від підсумкового рахунку. Простої гри не буде.

Який висновок ви зробили для себе після гостьового матчу проти Люксембургу?

— Це було підтвердженням того, що команда суперників заслуговує на повагу. Вона зробила дуже великі кроки за останні роки, організувала неприємності багатьом збірним, у тому числі й нашій. Гравці збірної України добре знають цю команду, мотивація дуже висока. Ми граємо вдома, тож для нас дуже важливо перемогти. Можливо, поєдинок буде складнішим, ніж проти Сербії. Люксембург — організована команда, яка уміє добре оборонятися та контратакувати.

Президент Федерації футболу Люксембургу сказав, що з інцидентом Мораеса ще не все вирішено, що вони будуть іти до кінця і звернуться до вищих інстанцій. Це стане для збірної України додатковою мотивацією?

— Ми будемо грати за весь український футбол. Мораес — гравець національної команди. На жаль, Жуніор травмований і не візьме участь у поєдинку. Як я уже сказав, для нас це принциповий матч.

Як здоров’я Тараса Степаненка, якого ви були змушені замінити у попередній зустрічі?

— З ним усе нормально. Тарас тренується, готується до гри.

Які шанси у Мар’яна Шведа зіграти на стадіоні рідного міста?

— Не можу відповісти, бо ми будемо визначатися зі складом сьогодні ввечері. Мар’ян тренується з нами уже два тижні, у нього є прогрес. Хлопець змінив клуб і виступатиме за «Селтик», що є серйозною мотивацією для нього. Він рухається у правильному напрямку.