Збірна України здобула непросту перемогу над Люксембургом завдяки голу Яремчука

Збірна України 10 Червня, 23:38 1928
Збірна України здобула непросту перемогу над Люксембургом завдяки голу Яремчука | 19-27
Збірна України у Львові здобула перемогу над Люксембургом у рамках четвертого туру відбору до Євро-2020.

Команда Шевченка відразу взяла м’яч під свій контроль і продемонструвала, хто на полі господар.

Люксембург не витримав стартовий натиск українців. «Жовто-сині» відзначились вже на 6-й хвилині поєдинку після розіграшу кутового низом. Маліновський блискуче розвернувся перед штрафним та виконав подачу в штрафний точно на голову Роману Яремчуку, який переправив м'яч у ворота.

Зауважимо, що Роман забиває у двох матчах поспіль.

Через дві хвилини українці могли подвоїти перевагу. Після подачі з кутового Степаненко влучив у поперечину.

Шалена підтримка вболівальників на «Арені-Львів» гнала команду вперед, натомість збірна Люксембургу глухо засіла в обороні.

Розкішну можливість мав Зінченко, однак Олександр не зумів реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером Люксембургу.

У середині тайму гра заспокоїлась. Обидві команди грали без моментів.

Небезпечний удар Маліновського зі штрафного голкіпер люксембуржців перевів на кутовий.

На 35-й хвилині з’явився хороший момент у гостей. Янс отримав передачу на хід по лівому флангу, увірвався у штрафний та потужно пробив – Пятов врятував.

Люксембург вирівняв гру та почав переконливіше працювати з м'ячем.

Мартінш замкнув подачу точним ударом головою в дальній кут – м'яч влетів у сітку воріт, однак лайнсмен зафіксував у люксембуржця офсайд!

Яскравий старт та непроста кінцівка – ось яким нам запам’ятався перший тайм, після якого українці з мінімальною перевагою пішли на перерву.

Другу половину зустрічі активніше розпочали підопічні Шевченка. Циганков вийшов на ударну позицію та пробив з лінії штрафного, але точно в руки Морісу. Згодом потужно пробивав Яремчук – однак вище воріт. Ще одну можливість для удару отримав Циганков, проте Віктору не вдалось завдати акцентованого удару.

Ініціативу перехопили гості і Пятов двічі за кілька хвилин змушений був рятувати збірну України.

Багато боротьби на полі, однак без гостроти.

Тренерський штаб «синьо-жовтих» вніс корективи у гру, замінивши Коноплянку Коваленком.

Зінченко пробив зльоту після пасу від Коваленка - голкіпер відбив м'яч на кутовий. Один з небагатьох моментів у другому таймі.

На 88-й хвилині зустрічі Соболь замінив Циганкова. Перед цим Віктор кілька хвилин лежав на газоні, тримаючись за стегно, але межі поля покинув сам.

Сумбур у штрафному майданчику Пятова на останніх хвилинах, однак обійшлось.

Арбітр зафіксував перемогу збірної України над Люксембургом з рахунком 1:0.