Післяматчева прес-конференція тренера Люксембургу

Збірна України 11 Червня, 00:22 2997
Післяматчева прес-конференція тренера Люксембургу | 19-27
Головний тренер збірної Люксембургу Люк Хольц прокоментував матч відбору до Євро-2020 проти України, який завершився з рахунком 1:0 на користь «синьо-жовтих».
«Україна видала дуже хороший матч і почала в блискучому темпі. Але чим далі ми грали, тим більше виходило в нас. В українців дався взнаки матч проти Сербії, впали швидкості. Ми виглядали краще після перерви. У вас супер команда. Сподіваюся, що Україна буде топ-фаворитом надалі.

Я не бачив ситуації, але якщо суддя скасував чистий гол, нас практично обікрали другий раз. У першій грі проти України не було штрафного, з якого нам забили переможний м'яч.

Я не говорив нічого екстраординарного своїм гравцям у перерві. Попросив підтримувати хорошу гру. Я не той тренер, який кричить у роздягальні. Має бути довіра між тренером і гравцями, на мою думку. Ми використали падіння темпу України.

Спека заважала Люксембургу? У мене трохи інші враження. Як на мене, українська команда також пила достатньо води. Час в обох команд на відновлення був обмежений, адже грали в п'ятницю.

Велике полегшення Андрія Шевченка після гри? Він підійшов і запитав, чому ви створюєте нам стільки проблем весь час. Це було визнання хорошого рівня нашої команди», – підсумував Хольц.