«Десна» відкликала свій голос за єдиний пул під «Футбол 1/2»
Футбол України 549 13 Червня, 18:27

Чернігівська «Десна» змінила своє рішення щодо єдиного пулу під каналами «Футбол 1/2».

«Десна останній рік комфортно працювала з телеканалом Футбол, ми і далі зацікавлені у співпраці. Вчора на загальних зборах клубів УПЛ я як президент Десни підтримав проект по реалізації телеправ, тим самим створивши прецедент дискомфорту для вболівальників через можливе різке зростання вартості перегляду матчів.

Також створило прецедент зменшення прав команд, порушивши правила регламенту УЄФА, втрутившись у можливий фінансовий результат кожної з команд через поняття вартості гудвілу і прав інтелектуальної власності.

Це може негативно позначитися на всіх клубах УПЛ, оскільки фінансові показники і розрахунки на засіданні не представлені. А договір може нести в собі умови зниження, що негативно позначиться на фінансуванні клубів.

При цьому ми побачили гоніння на флагмана українського футболу. Відмова від участі провідних українських клубів в єврокубках може завдати більшої шкоди, ніж введення єдиного телепулу.

Існує проблема недостатньої підготовки документів та інформування з питання реалізації медіаправ. Тому до врегулювання політичних питань, які можуть завдати шкоди українському футболу, і надання всіх фінансових документів з питання введення єдиного телепулу я відкликаю свій голос з даного питання.

Спорт – не платформа для політичних і економічних конфліктів», – цитує президента «Десни» Володимира Левіна клубний Facebook.Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100