Стало відомо, скільки коштів Коломойський вливає в «Дніпро-1»
Футбол України 1943 14 Червня, 21:27

Відомий журналіст Костянтин Андріюк розповів, скільки олігарх Ігор Коломойський щороку виділяє на «Дніпро-1».

«А от не знаю. Але маю певне припущення. Ми ж пам’ятаємо, яким був наш футбол у 2013-му. «Металіст» – Ярославський, «Динамо» – Суркіс, «Шахтар» – Ахметов, «Дніпро» – Коломойський, «Зоря» – Геллер. Все це було класно, але у тієї бульбашки здулося повітря. Вочевидь, люди із цього списку чекають повернення тих часів. Проте на теперішньому етапі це малоймовірно.

Давайте дивитися по Ярославському. Це людина із хорошою бізнесовою чуйкою. Він ніколи не братиметься за збитковий проект. Півроку тому мусувалася тема, мовляв, Ярославський знову підхопить знамено «Металіста», яке одиноко майорить у харківських степах. Але ж не підхоплює! Чому? Вочевидь, він бачить, що з цього не буде ніякого фінансового зиску.

Можливо, з тієї ж опери і Коломойський. Для нього футбол на даний момент не є у пріоритеті. За моєю інформацією, він підтримує СК «Дніпро-1», який зараз вийшов в УПЛ. Неофіційно дає клубу мільйон доларів на рік. Якби я працював у структурі «1+1», то чув би певні розмови і знав би більше.

Вважаю, що наш футбол повинен перейти на професіональні рейки. Орієнтир – Польща. Коли приїжджаєш у Польщу, там усе працює, всі платять податки і рахують гроші. Якщо футболіст грає посередньо – у нього посередня зарплата. Граєш краще – отримуєш більше. Там – ринкова економіка, а футбольний клуб – бізнес-проект.

Права на трансляцію польської Екстракляси купує «Canal+». Також матчі їхнього чемпіонату показує Eurosport. Ми можемо про таке хоча б мріяти? А в нас єдиний телепул не можуть організувати, хоча права клубів закінчуються цього року. Це смішно», - цитує Андріюка «Футбол 24».
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100