Олександр Рибка - про дебют в ЛЧ проти «Реала»: «Пам'ятаю, як вся лавка мене одягала»

Динамо Київ 14 Червня, 23:05 1481
Олександр Рибка - про дебют в ЛЧ проти «Реала»: «Пам'ятаю, як вся лавка мене одягала»
Екс-голкіпер київського «Динамо» Олександр Рибка - про свій дебют у Лізі чемпіонів у матчі проти мадридського «Реала» (1:5), коли він замінив видаленого Олександра Шовковського, а також про зіткнення із захисником «вершкових» Серхіо Рамосом.
«Якщо чесно, я тоді, напевно, просто не встиг злякатися. Поруч на лавці сидів Саня Алієв і сказав мені: «Зараз Шовковський отримає червону картку». Я відповів: «Та не чуди!» І тут дійсно - червона. Пам'ятаю, як вся лавка мене одягала. При цьому ніякого мандражу не було. Напевно, тому що не встиг перегоріти.

Такий стадіон, такі футболісти! А я вийшов, думаючи про те, що потрібно робити те, що я вмію. І про те, що гірше вже все одно не буде. Навіть напрямок удару з пенальті вдалося вгадати. Але бив достатньо хороший майстер (ван Ністелрой. - Прим. ред.). Тому, напевно, відбити не вдалося.

Але в цілому, про матч спогади тільки позитивні. Вважаю, це плюс в моїй кар'єрі, незважаючи на епізод з Серхіо Рамосом. Там я взагалі нічого не пам'ятаю. Бекхем подав кутовий, я зіграв на виході і вибив м'яч кулаком, а потім прийшов до тями вже на землі. Подробиці дізнався потім із відео», - згадав Рибка в програмі «Бомбардир» на Youtube.