Дитячий тренер Булеци: «Не розумію, чому Хацкевич не долучив Сергія до першої команди»

Динамо Київ 15 Червня, 13:51 1806
Дитячий тренер Булеци: «Не розумію, чому Хацкевич не долучив Сергія до першої команди»
Дитячий тренер півзахисника «Динамо» та збірної України U-20 Сергія Булеци Іван Ковач розповів про те, як його підопічний розпочинав свою кар'єру.
«Сергій – дуже порядна, обдарована дитина. З перших занять було зрозуміло – є задатки класного гравця. На фоні дітей він дуже виділявся. Працьовитий, дуже хотів грати в футбол, після тренувань займався індивідуально. Філіп тренував його до 13-го року, а я далі – рік та 3 місяці. Якості, які ще тоді було видно? Швидкий, мобільний, агресивний, націлений на ворота суперника, хороша права нога. В нього не було боязні йти в обіграш – був упевнений в своїх силах.

Він дуже позитивна людина. Подобалися його погляди і бачення футболу. Постійно хотів грати, ніколи не зупинявся, не боявся програвати. Просто виходив і показував свій рівень, з кожною грою набирав навики, за рахунок чого доріс до такого рівня. Дитині треба давати можливість творити і розвиватися. В Україні є дуже талановиті діти, яким не дають розвиватися. Амбіції тренерів, недооцінка, тренувальна програма – вона має бути ефективною.

Пам’ятаю, ми грали з академією «Севастополя» в Криму в 2013-му. Виграли 2:1, а Булеца обіграв півкоманди і забив гол. Підійшов їхній тренер після матчу разом з президентом. «Дай нам цього хлопця», – кажуть. «При всій повазі, але ви не «Шахтар» і не «Динамо». Сумніваюся, що він перейде сюди», – відповів я жартома. В Крим він так і не переїхав.

Не дивуюся, що його «Динамо» забрало зразу з нашого інтернату. Шкода було б не використати такий талант. Від щирого серця бажаю, щоб він ріс і грав у команді майстрів. Не розумію тільки, чому Хацкевич ще не долучив його до першої команди. Він здорово грав в юнацькій Лізі чемпіонів, на фоні «Ювентуса» показував хороший рівень. Не дивуюся, чому зараз він грає саме так – відчуває впевненість і довіру тренера. Він отримав розкутість на полі. Це дуже важливо.

Слідкую за збірною зі щирим серцем – в мене радість за цю дитину і цю команду. Зараз живу в Чехії, планував їхати на матч – трохи не вийшло. І бажаю команді тільки перемоги. Буде дуже напружений матч. Корейці – не солодка булочка. Команда не може просто так дійти до фіналу. У неї є клас. Треба бути дуже обережними», - цитує Ковача «Трибуна».