Матч «Кальярі», за який виступав Срна, проти «Фрозіноне» міг бути договірним

Світовий футбол 22 Червня, 23:25 892
Матч «Кальярі», за який виступав Срна, проти «Фрозіноне» міг бути договірним | 19-27
В італійській Серії А може розгорітись черговий скандал, пов'язаний з організацією договірних матчів.

Поєдинок 33-го туру чемпіонату Італії Кальярі – Фрозіноне міг бути договірним, стверджує авторитетне іспанське видання El País.

Зазначається, що ставку на цей поєдинок зробив екс-нападник низки іспанських клубів (серед яких – Альбасете, Севілья, Вільяреал) Карлос Аранда.

Іспанська поліція вважає його ймовірним лідером змови. Правоохоронці опираються на запис розмови Аранди з Маттіа Маріотті – італійцем, який проживає в Малазі.

Жучок був встановлений в автомобілі Аранди. На записі чутно, як він промовляє фразу про «90 тисяч євро для Фрозіноне».

Нагадаємо, Кальярі виграв ту зустріч з рахунком 1:0. Єдиний гол на 27-й хвилині з пенальті забив Жоао Педро. 11-метровий у свої ворота «привіз» правий латераль Фрозіноне Франческо Дзампано, який був замінений на 63-й хвилині.

Відзначимо, що минулий сезон у складі Кальярі провів колишній капітан Шахтаря Даріо Срна, який нещодавно повернувся у донецький клуб, де працюватиме функціонером.