«Динамо» U-9 - переможці Міжнародного турніру в Ірпені

Футбол України 23 Червня, 11:32 1011
«Динамо» U-9 - переможці Міжнародного турніру в Ірпені | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​В Ірпені завершився Міжнародний футбольний турнір присвячений Дню захисту дітей серед хлопців 2010 року народження, організований Ірпінською міською радою та Федерацією футболу Ірпеня.

Цей турнір став завершальним в низці турнірних змагань 21 денного футбольного марафону, участь у якому взяли більше 40 команд різних вікових категорій з Ірпеня, Києва та області, а також з різних куточків України.

Перший футбольний турнір присвячений Дню захисту дітей цьогоріч в Ірпені розпочався ще наприкінці травня і у середині червня на футбольному полі школи №1, і глядачі стали свідками видовищного фінального поєдинку серед хлопців 2010 року народження, в якому зійшлися дві столичні команди – «Динамо» та «UFS».

Команди показали високий клас гри, безкопромісну боротьбу до останньої хвилини, високу майстерність володіння м’ячем і тактичну грамотність.

Судячи по результативним виступам футболістів київського «Динамо» протягом турніру, які з великою перевагою перемагали своїх суперників, ні в кого не виникало сумнівів, що і в фіналі вони будуть переможцями.

Так воно і сталося, але фінал для динамівців виявився не з легких через активні дії гравців команди «UFS», які з перших хвилин і протягом матчу грали тактично грамотно і злагоджено, не поступаючись супернику. Пристрасна боротьба і емоції не поступалися дорослим командам і вирували на полі протягом усієї гри, яка закінчилася з рахунком 4:1 на користь «Динамо».

Фінальний свисток дав волю емоціям – сльози від поразки у гравців «UFS» та радісні, усміхнені обличчя у гравців «Динамо».

Одразу по завершенні турніру відбулося урочисте нагородження команд, яке провели президент Федерації футболу Ірпеня – Валерій Заваров та перший віце-президент ФФІ – Роман Коршиков.