Світовий футбол 24 Червня, 14:15 996
Сльози через VAR, плювки в суперниць і протести – жіноча збірна Камеруну влаштувала феєрію на чемпіонаті світу | 19-27
Африканки вирішили відзначитися на турнірі скандалами, а не яскравою грою.

Матч 1/8 фіналу завершився для Камеруну нищівною поразкою від Англії з рахунком 0:3.

Вже на початку зустрічі одна з «левиць Теранги» Аугустін Еджанге відзначилася плювком в руку суперниці Тоні Дагген. Рефері Ліанг Кін пропустила епізод і не покарала порушницю.

Похожее изображение

В кінці першого тайму англійки забили другий гол, який зарахували лише після перегляду відеоповторів. Камерунки обурилися через таке рішення і просто стали в центрі поля, відмовляючись продовжувати гру.

У другому таймі стався ще один суперечливий епізод – Камерун скоротив відставання до мінімуму, але гол був відмінений через офсайд. На допомогу рефері знову прийшов VAR. Автор скасованого голу Нйойя Нішу розплакалася прямо на полі, а її партнерки вкотре накинулися на рефері.

Картинки по запросу фото камерун

Після поразки африканська збірна припинила свої виступи на жіночому чемпіонаті світу.